Laluna z “Królowych życia” zrzuciła sporo kilogramów! Końcowy wynik jest imponujący…

22 maja 2022
Przez: : M.J

Laluna doskonale znana widzom z programu stacji TTV Królowe życia pojawiła się w oktagonie podczas 14. edycji gali Fame MMA. Choć swoją debiutancką walkę przegrała, to dzięki treningom znacznie zmieniła się jej sylwetka. Ile udało się jej zgubić kilogramów? Jesteśmy pod wrażeniem.

Laluna przegrała z Wiktorią Jaroniewską

Na ten pojedynek czekało wielu fanów gali Fame MMA. Pierwsza walka podczas 14. edycji gali freak-fight dostarczyła wielu emocji, bo w oktagonie spotkały się debiutantki, czyli Kasia Alexander i Wiktoria Jaroniewska.

Fame MMA 14.
Debiut Laluny na Fame MMA.

Nie da się ukryć, że Laluna jest jedną z najbardziej wyrazistych i charakternych bohaterek programu Królowe życia, w którym występuje od lat. Najwyraźniej gwiazda stacji TTV postanowił coś zmienić w swoim życiu i tym samym zdecydowała się na walkę w oktagonie.

Zobacz także: Kasia z Królowych życia przeprasza fanów za walkę na Fame MMA!

Jak już wiadomo, Kasia swój debiutancki pojedynek przegrała, jednak trzeba przyznać, że czas spędzony na siłowni i treningach nie poszedł na marne. Fani od jakiegoś już czasu zaczęli zauważać zmiany w wyglądzie gwiazdy stacji TTV. Jak się teraz okazuje, udział w Fame MMA pozwolił jej zrzucić sporo kilogramów.

Ile waży Laluna z Królowych życia?

Kasia Alexander, bo tak naprawdę nazywa się gwiazda Królowych życia, jeszcze przed wejściem do oktagonu zdradziła na swoim Instagramie, że jej waga znacznie spadła. Dzięki treningom udało się jej zrzucić początkowo 9,5 kilo.

Zobacz także: Laluna przeżyła dramatyczne chwile! Zdjęcia mrożą krew w żyłach!

Laluna z programy Królowe życia.
Screen z Instagrama Laluny.

Niemniej jednak dopięła swego i podczas oficjalnego ważenie przed walką jej waga wskazywała już 69 kilogramów. Oznacza to, że Kasi udało się zrzucić 16 kilogramów, co musicie przyznać jest imponującym wynikiem.

Nie da się ukryć, że metamorfoza gwiazdy jest imponująca i widać przemianę już na pierwszy rzut oka. Bez wątpienia może być z siebie dumna, gdyż ciężką pracą udowodniła, że można osiągnąć naprawdę wiele.

Widzieliście walkę Laluny na Fame MMA?

Źródło: Instagram Laluny / YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej