Połącz się z nami

Launo z „Hotel Paradise 4” pochwaliła się swoimi nowymi zdobyczami od marki „Dior”. Wow, robią wrażenie!

Launo z Hotel Paradise 4

Moda i uroda

Launo z „Hotel Paradise 4” pochwaliła się swoimi nowymi zdobyczami od marki „Dior”. Wow, robią wrażenie!

Nowa uczestniczka hitowego programu rozrywkowego stacji TVN7 z każdym dniem coraz bardziej daje się nam poznać. Launo z Hotel Paradise 4 na swoim InstaStory pochwaliła się nowym zakupem od luksusowej marki Dior. Sprawdźcie styl nowej celebrytki.

Hotel Paradise

To jeden z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych w Polsce. Show z każdym kolejnym sezonem przyciąga przed ekrany miliony widzów. Program doczekał się trzech edycji, w których kolejno wygrywali: Marietta i Chris, Ata i Artur oraz Basia i Krystian. Kto tym razem dotrze do finału i wygra główną nagrodę? Nowa seria rozpoczyna się już w poniedziałek 30 sierpnia o godzinie 20:30. W nowej edycji show nie zabraknie emocji i bardzo ciekawych uczestników.

Zobacz także: Nowi uczestnicy czwartej edycji Hotel Paradise

Launo — nowa uczestniczka

W czwartej edycji show jedną z uczestniczek jest Launo, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych uczestniczek. Kobieta uwielbia tatuaże i kolczyki, które zdobią niemalże całe jej ciało, na co dzień zajmuje się także prowadzeniem własnego studia tatuażu i piercingu. Launo jest bardzo aktywna w social mediach i na bieżąco prowadzi swój profil na portalu Instagram, gdzie widnieje pod nazwą @launo_hotelparadise4.

Launo nowa singielka w Hotel Paradise 4
Launo – uczestniczka nowej edycji Hotel Paradise

Luksus w wydaniu Launo

Swoim najnowszym zakupem Launo pochwaliła się na InstaStory. Mowa o sznurowanych trampkach na lekko podwyższanej podeszwie w kolorze ciemnogranatowym. Trampki posiadają na sznurówkach autorskie logo firmy oraz efektowne dżety na cholewce. Tę modową perełkę kupimy w cenie 600 euro!

Nowe obuwie Launo
Nowe obuwie Launo od marki Dior

W garderobie celebrytki zagościła również jedna z najmodniejszych torebek od luksusowej marki. Torebka typu siodło wykonana jest z najwyższej jakości materiałów i z doskonałą precyzją. Na całej powierzchni widnieje logo firmy oraz napis CHRISTIAN DIOR. Przy zapięciu znajduje się złota literka „D”. Ten model kupimy w cenie 3400 euro.

Launo i jej nowy zakup od Dior
Torebka celebrytki od ekskluzywnej marki

A Wam jak podoba się najnowszy zakup nowej uczestniczki Hotel Paradise 4?

Źródło: Instagram Launo 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry