Martyna Gąsak: [wiek, The Voice Kids 6, Instagram]

28 kwietnia 2023
Przez: : M.S.

Martyna Gąsak to jedna z finalistek 6. edycji programu The Voice Kids z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Co wiadomo o muzycznie uzdolnionej wokalistce?

Martyna Gąsak: wiek

Martyna z The Voice Kids 6 ma 14 lat i pochodzi z Elbląga. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła bardzo wcześnie. Jako sześciolatka wzięła udział w konkursie wokalnym, gdzie zaśpiewała piosenkę Ryszarda Rynkowskiego Jedzie pociąg z daleka. Co więcej, Martyna zdobyła pierwsze miejsce.

Aktualnie młoda wokalistka kształci swój głos w elbląskim studio wokalnym. Oprócz muzyki, Martynę interesuje także wizaż- tworzy kolorowe makijaże. Jej ulubionym przedmiotem w szkole jest biologia.

14-latka uwielbia spędzać czas ze swoimi najbliższymi, których kocha ponad wszystko.

Martyna Gąsek: The Voice Kids

Młoda wokalistka jest jedną z uczestniczek 6. edycji muzycznego talent show dla juniorów. Na Przesłuchaniach w Ciemno zaśpiewała piosenkę Never Enough z musicalu Król rozrywki. Po fenomenalnym występie Martyny, wszyscy jurorzy odwrócili swoje fotele. Ostatecznie Gąsak trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

14-letnia wokalistka świetnie poradziła sobie także podczas Bitew i Sing- Off-ów i dotarła aż do finału 6. edycji The Vocie Kids. Martyna wraz z innymi finalistami powalczy o zwycięstwo w programie.

W sobotę 29 kwietnia będzie miał miejsce finał 6 edycji The Voice Kids. Szanse na zwycięstwo będzie miało łącznie dziewięcioro młodych i zdolnych uczestników. Z drużyny Cleo w finale znaleźli się Miłosz Zarzeka, Pola Płowiak i Marysia Stachera, z drużyny Tomsona i Barona o zwycięstwo walczyć będą Kinga Kipigroch, Ania Laskowska oraz Marcel Tułacz. Poza Martyną Gasak w drużynie Tomsona i Barona znaleźli się także Leon OlekMiłosz Skierski.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Kinga Kipigroch z The Voice Kids 6?

Martyna Gąsak: Instagram

Martyna Gąsak z The Voice Kids 6 prowadzi swój profil na Instagramie. Młoda wokalistka ma konto w social mediach pod nazwą @martynagasakk. Aktualnie obserwuje ją niecałe 3 tysiące użytkowników tej platformy.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej