Połącz się z nami

Lewandowska poleca bluzę dla matek karmiących. Znamy cenę!

Moda i uroda

Lewandowska poleca bluzę dla matek karmiących. Znamy cenę!

Trenerka niecały miesiąc temu ponownie została mamą. Lewandowska poleca bluzę dla matek karmiących polskiej firmy. Zobaczcie, jaka praktyczna i poznajcie jej cenę!

Ania Lewandowska po raz drugi została mamą. Znana trenerka 6 maja urodziła córeczkę, Laurę. Macierzyństwo na dobre pochłonęło Anię. Od chwili przyjścia na świat maleństwa, trenerka uwiecznia wspólne chwile rodziny na fotografiach i filmikach, które publikuje na swoim Instagramie.

Lewandowska poleca bluzę dla matek karmiących!

Ania, podobnie jak przy pierwszym dziecku, zdecydowała się na karmienie piersią. Dla wygody kobiet karmiących na rynku dostępnej jest sporo ubrań ułatwiających tę czynność. Matki decydują się na zakup specjalnej odzieży ze względu na wygodę. Również Ania zdecydowała się na zakup bluzy dla matek karmiących. Jest to produkt polskiej marki Mamita tworzonej przez matkę. Na swoim Instagramie, w relacji Lewandowska zachwala powyższy produkt.

Dostałam taką fajną kurtkę, od polskiej marki. Pokazują j ą bo jest bardzo praktyczna, dla mam karmiących, a jak wiemy my mamy lubimy praktyczne rzeczy. Z taką właśnie podszewką.”

Polecana bluza ma wzór w panterkę i posiada wygodną podszewkę, ułatwiającą karmienie piersią.

Sprawdziliśmy ofertę reklamowanej marki. Bluzy można dostać w różnych wersjach kolorystycznych. Ich cena wynosi 199 zł.

Na stronie producenta można znaleźć opis oferowanych produktów:

Z MYŚLĄ O WYGODZIE ORAZ MODNYM WYGLĄDZIE SZYJEMY UBRANIA DOSTOSOWANE DO KARMIENIA MALUSZKA. NASZ PATENT POLEGA NA WSZYCIU SPECJALNEGO TOPU Z FUNKCJĄ DO KARMIENIA. MATERIAŁY Z KTÓRYCH TWORZYMY NASZE UBRANIA POCHODZĄ Z POLSKICH DZIEWIARNI. SZYJEMY W TORUŃSKIEJ SZWALNI DBAJĄC O KAŻDY DETAL WYKOŃCZENIA I BARDZO WYSOKĄ JAKOŚĆ. MAMY NADZIEJĘ, ŻE NASZA ODZIEŻ SPRZYJA WYJĄTKOWYM CHWILOM MAMY Z MALUSZKIEM.

Warto dodać, że bluzy tej firmy od dłuższego czasu poleca również Agnieszka Sienkiewicz. Powyższą markę tworzy dobra znajoma aktorki.

https://www.instagram.com/p/B_73i2cnxND/?utm_source=ig_embed
Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry