Lewandowska topless prezentuje umięśnione ciało! Wygląda NIEZIEMSKO!

10 czerwca 2022
Przez: : M.J

Ania Lewandowska od lat motywuje ludzi do zdrowego trybu życia. Publikując swoje zdjęcia udowadnia, że aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie nie idzie na marne. Spójrzcie tylko na jej najnowsze zdjęcie!

Kilka słów o Lewandowskiej

Ania Lewandowska od lat prężnie działa na swoje nazwisko. Trenerka proponuje Polakom nie tylko treningi i zbilansowane diety, które mają na celu pomóc w zrzucenie im zbędnych kilogramów ale również nauczenie i wdrożenie zdrowego stylu życia.

Lewandowska swoich sił próbowała również w innych dziedzinach. Między innymi wydała wegańskie kosmetyki, które od samego początku cieszą się wielką popularnością, ale również oferuje wszystkim rodzicom akcesoria dla najmłodszych. Na sklepowych półkach znajdziecie również zdrowe przekąski sygnowane nazwiskiem Lewej, wśród nich znajdują się również suplementy i witaminy.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska poszukuje pracownika do swojej firmy! Ma spore wymagania

Instagram Lewandowskiej zgromadził już ponad 4 miliony obserwujących, a ilość osób, które śledzą jej profil z dnia na dzień nadal się powiększa!

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska wyeksponowała kobiece kształty w wyciętym stroju kąpielowym – co za widok!

Lewandowska pozuje bez stanika

Ania Lewandowska cały czas motywuje do zmiany swojego życia. Trenerka często dzieli się swoimi zdjęciami, na których prezentuje zjawiskową figurę. Na jednej z najnowszych relacji trenerka pochwaliła się umięśnionym ciałem. Ania pozuje topless. Odwrócona tyłem prezentuje swoje umięśnione plecy, które musicie przyznać robią wrażenie. Sami zobaczcie!

Lewandowska Ania
Lewandowska pozuje bez stanika

Jak podoba się Wam najnowsze zdjęcie trenerki? My jak zwykle nie możemy wyjść z zachwytu nad jej perfekcyjnym ciałem!

Źródło: Instagram Anny Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej