Blanka Lipińska pozuje w bikini! Wie, jak przyciągnąć wzrok internautów…

12 stycznia 2022
Przez: : M.J

Zimą gwiazdy uwielbiają wyjeżdżać na wakacje do ciepłych krajów, skąd chętnie chwalą się zdjęciami na swoich profilach w mediach społecznościowych. Blanka Lipińska tym razem wybrała się do meksykańskiego Tulum i pokazała pierwsze zdjęcie w bikini. Pisarka doskonale wie, jak przyciągnąć wzrok.

Kilka słów o Blance Lipińskiej

Lipińska wypłynęła na szerokie wody polskiego show-biznesu już w 2018 roku, kiedy na rynku pojawiła się pierwsza część trylogii. Książka 365 dni w mgnieniu oka zdobyła rzeszę fanów i niedługo później została okrzyknięta mianem bestselleru. Blanka doskonale wiedziała, jak wykorzystać swoje 5 minut. Idąc za ciosem, niedługo później na ekranach pojawił się film inspirowany pierwszą częścią książki o przygodach przystojnego Włocha Massimo.

Zobacz także: Lipińska podsumowała zeszły rok! Jakie ma plany?

Następnie pisarka zaintrygowała wiele osób tym, że bez skrępowania poruszała tematy, które wydawałoby się w naszym kraju są tematami tabu. Filmowa adaptacja jej książki przyciągnęła do kin masę widzów. Sama Lipińska nie kryła się ze swoim sukcesem i coraz bardziej podgrzewała atmosferę.

Zobacz także: Tak prezentuje się mroczne mieszkanie Blanki Lipińskiej!

Od tamtej pory można śmiało powiedzieć, że dla niektórych Lipińska żyje jak w bajce. Każdy, kto choć raz zaglądnął na jej profil, doskonale wie, że jest ona również zapaloną miłośniczką podróży. Tym razem tuż po Nowym Roku po raz kolejny już na cel swojej podróży wybrała rajskie Tulum, które nie da się ukryć jest jedną z ulubionych destynacji gwiazd.

Lipińska rozgrzewa zmysły w bikini

W sieci pojawiło się zdjęcie Blanki w bikini, które zwięźle podpisała:

“No dobra….nie będę ukrywać…jest za**biście ❤️‍🔥🧨✨”

Blanka Lipińska.
Blanka Lipińska na plaży w Tulum.

Nie da się ukryć, że pisarka może pochwalić się zgrabną i wysportowaną sylwetką, chociaż jak sama twierdzi, nie jest zapaloną miłośniczką ćwiczeń. Tym zdjęciem po raz kolejny rozgrzała Internet do czerwoności. Jak zaznaczyła również tuż po przylocie do Meksyku, od teraz na jej profilu zacznie się wakacyjny spam, co oznacza, że jeszcze nie raz zapewne uraczy internautów takimi widokami.

Nie możecie się doczekać kolejnych gorących fotek Lipińskiej?

Źródło: Instagram Blanki Lipińskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej