“Love Island 10”: Nie będzie kolejnego sezonu. Słowa Gilon mogą zaskoczyć fanów reality-show

17 kwietnia 2024
Przez: : W.M.

Kika dni temu miał miejsce finał 9 edycji Love Island, w którym decyzją widzów zwycięzcami zostali Zuza i Jarek. Mimo iż wielu fanów miało nadzieję, że produkcja ogłosi, że powstanie kolejna edycji, nic takiego nie miało miejsca. Słowa Karoliny Gilon póki co nie mogą napawać optymizmem. Powstanie 10 edycja Love Island?

Love Island to popularne reality-show, które zdobyło serca widzów na całym świecie, a także w Polsce. Program ten, ktory od kilku edycji emitowany był na antenie TV4, przyciąga przed telewizory miliony fanów, którzy z zapartym tchem śledzą losy uczestników.
Love Island to format, w którym single, poszukujący prawdziwej miłości, spędzają kilka tygodni w luksusowej willi w Hiszpanii. Celem uczestników jest nie tylko znalezienie partnera, ale również pozostanie w grze do samego końca, aby zdobyć sympatię widzów i szansę na wygraną.
W minioną niedzielę, 14 marca, odbył się finałowy odcinek dziewiątej edycji. Emocje sięgały zenitu, gdy po kilkutygodniowych perypetiach uczuciowych, w końcu zostali wybrani zwycięzcy. Największe uznanie zdobyli Zuza i Jarek i to w ich ręce trafiła główną nagrodę w wysokości 100 tys. złotych. Na drugim miejscu uplasowali się Pati i Robert, a trzecie miejsce zajęli Asia i Rafał.

Będzie 10 sezon Love Island?

Po emocjonującym finale dziewiątej edycji Love Island, który zgromadził przed telewizorami setki tysięcy widzów, wielu z nich zaczęło zastanawiać się, czy popularne reality-show doczeka się swojej dziesiątej odsłony. Gdy produkcja nie ogłosiła, że zaprasza na casting do kolejnej edycji, pytania zaczęto kierować w stronę prowadzącej reality-show.

“Będzie 10. sezon?” – zapytał internauta Karolinę Gilon

Słowa Karoliny jednak nie napawają optymizmem. Prowadząca Love Island nie ogłosiła, że jest plan wyprodukowania kolejnej edycji.

“Damy znać” – napisała Gilon

Chociaż Karolina nie przyznała, że powstanie kolejny sezon Love Island, ale również nie zaprzeczyła, wielu widzów liczy na to, że doczekają się jubileuszowej edycji Wyspy Miłości.

Love Island, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej