Połącz się z nami

„Love Island 4”: Arek zawrócił w głowie Aleksandrze i wrócił do byłej! Co na to finalistka programu?

Ola i Arek z Love Island 4.

Z życia gwiazd

„Love Island 4”: Arek zawrócił w głowie Aleksandrze i wrócił do byłej! Co na to finalistka programu?

Finalistka programu Love Island. Wyspa Miłości w jednym z wywiadów wypowiedziała się na temat swojego byłego partnera, z którym przez jakiś czas tworzyła związek w hiszpańskiej willi. Co sądzi o tym, że zaraz po powrocie do Polski Arek postanowił wrócić do byłej dziewczyny? Słowa Aleksandry Stręk mogą Was zaskoczyć.

Love Island 4

Pomimo tego, że Ola na Wyspie Miłości pojawiła się nieco później niż Arek, to niemal od razu zwróciła na siebie jego uwagę. 27-latek wówczas miał złamane serce przez Andzię. Niemniej jednak nie przeszkodziło mu to w tym, aby swoje uczucia na nowo ulokować w Aleksandrze. Ola była najwyraźniej zafascynowana słowami, które w jej stronę kierował mężczyzna. Szybko odrzuciła zaloty Adriana, aby właśnie z Arkiem stworzyć parę.

Aleksandra i Arek
Aleksandra po wejściu do willi wybrała Arka.

Przypomnijmy, że niedługo po tym, jak Aleksandra podjęła decyzję, że na Wyspie Miłości chce kontynuować relację z Arkadiuszem panowie musieli się przeprowadzić do Casa Amor. To właśnie druga willa i nowe uczestniczki miały być testem dla programowych par. Jak pamiętamy, Arek z Casa Amor wrócił z Laurą u swojego boku, tym samym przekreślając swój związek z Aleksandrą, co bardzo ją zabolało.

Arek opuścił Love Island decyzją widzów, a niedługo później na swoim Instagramie ogłosił, że chciałby wrócić do swojej byłej partnerki, o której niejednokrotnie opowiadał uczestnikom programu. Co więcej, zaznaczył, że to właśnie wciąż tlące się uczucie do byłej dziewczyny nie pozwalało mu otworzyć się na inne kobiety.

Zobacz także: Arek z Love Island chce wrócić do byłej! Sprawdźcie co powiedział!

Warto dodać, że Aleksandra dotarła do finału wraz z Adrianem, z którym połączyło ją prawdziwe uczucie. Jak zareagowała na oświadczenie Arka?

Arek chce wrócić do byłej. Co na to Aleksandra?

Aleksandra i Adrian po przylocie do Polski udzielili kilku wywiadów. W jednym z nich finalistka Love Island została zapytana, co myśli o wyznaniu Arka. Jak mogliśmy usłyszeć w wywiadzie dla portalu Party.pl:

“Jeżeli kocha swoją byłą to też jest miłość i oby wygrała i oby był szczęśliwy. Może faktycznie przez to nie potrafił się otworzyć. Ciężko jest mi powiedzieć, bo w programie było bardzo specyficzne środowisko. Każdy ma jakieś emocje i nie do końca jesteśmy w stanie to rozgryźć i nie do końca każdy pokazuje prawdziwe swoje uczucia”

Jak dodała na koniec:

“Nie chciałabym już tego analizować i do tego wracać. Jestem na tyle szczęśliwa, że chciałabym się zająć swoim szczęściem. Ja mu życzę, żeby był szczęśliwy”-podsumowała oświadczenie Arka Aleksandra.

Zobacz także: Aleksandra i Adrian planują ślub? Zaskakujące plany!

Adrian i Aleksandra.
Aleksandra i Armando zajęli II miejsce!

Spodziewaliście się tak ciepłych słów po tym, co Aleksandrze zrobił Arek w programie?

Źródło: Party / Instagram Love Island / Oli Stręk

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry