Połącz się z nami

,,Love Island 4’’: Jak mama Andrzeja zareagowała na Paulinę? Znajdą wspólny język?

Paulina i Andrzej Love Island 4

Z życia gwiazd

,,Love Island 4’’: Jak mama Andrzeja zareagowała na Paulinę? Znajdą wspólny język?

Czwarta edycja Love Island. Wyspa miłości dobiegła końca. Po finale uczestnicy wrócili do Polski, gdzie w końcu, po długim czasie, mieli szanse porozmawiać z najbliższymi. Co więcej, Islanderzy przedstawili im swoich partnerów. Jesteście ciekawi, jak mama Andrzeja zareagowała na Paulinę?

Finał Love Island 4

Trzeba przyznać, że czwarta edycja Love Island. Wyspa miłości dostarczyła widzom wielu emocji. Zdaniem niektórych z nich, była najbardziej zaskakująca ze wszystkich dotychczas wyemitowanych. Przypomnijmy, że pierwsze miejsce zajęli Magda i Wiktor, drugie Aleksandra i Adrian, a trzecie Paulina i Andrzej.

Niestety, beztroski czas na Wyspie miłości zakończył się wraz z ostatnim odcinkiem czwartej edycji Love Island. Przed Wyspiątkami trudne chwile, w których muszą powrócić do coraz zimniejszej Polski i codziennych obowiązków. Jednakże, każdy z uczestników zapewnia, że z Hiszpanii wrócił z odpowiednią osoba u boku.

Zobacz także: Jak widzowie zagłosowali w finale Love Island 4?

Relacja Pauliny i Andrzeja

Nie da się ukryć, że relacja Pauliny i Andrzeja od samego początku wydawała się być mocno skomplikowana. Przystojny Islander niemal od samego początku wykazywał zainteresowanie piękną uczestniczką. Jednakże, dziewczyna potrzebowała więcej czasu, aby przemyśleć swoje uczucia. Ostatecznie Andrzej i Paulina stworzyli parę, a nawet doszli do wielkiego finału.

Jeszcze podczas trwania Love Island 4 Wyspiątka miały okazję porozmawiać z najbliższymi dzięki specjalnie przygotowanym na tę okazję kamerkom. Wtedy też, w rozmowie z mamą Andrzeja Paulina wyznała, że obawiała się jej reakcji na swoją osobę.

Paulina Love Island 4
Paulina Szczuc z Love Island 4

Relacje mamy Andrzeja z Pauliną

Okazuje się, że piękna Islanderka niepotrzebnie obawia się tego, jak zareaguje na nią mama Andrzeja. W jednym z udzielonych po przylocie wywiadów, finalista Love Island 4 zapewnia, że jego mama z niecierpliwością czeka, aby na żywo zobaczyć jego wybrankę.

,,Mama już się nie może doczekać, kiedy Paulinka przyjedzie na obiad. Wypijemy kawkę, porozmawiamy. (…) Słyszę po mojej mamie co mówi, wie, że ja jestem szczęśliwy i ona tego bardzo chce. Cieszy się, bo te ostatnie odcinki pokazały tak naprawdę, jak jest.’’

Myślicie, że Paulina i mama Andrzeja znajdą wspólny język?

źródło: Youtube/Instagram Pauliny Szczuc

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry