Połącz się z nami

„Love Island 4”: Kogo Islandersi wyrzucili z willi? Kim jest nowa uczestniczka?!

Kto odpadł z Love Island 4?

Rozrywka

„Love Island 4”: Kogo Islandersi wyrzucili z willi? Kim jest nowa uczestniczka?!

Mieszkańcy willi dokonali jednego z najtrudniejszych wyborów w programie. Uczestnicy Love Island 4 musieli wytypować osobę, która opuści Wyspę Miłości. Kogo Islandersi wyrzucili z willi?

Kogo Islandersi wyrzucili z Love Island 4?

Nie da się ukryć, że nowa edycja Love Island 4 rozkręca się z odcinka na odcinek. W luksusowej willi doszło już do kilku rozstań, jednak wciąż powstaje także nowe relacje. Do niedawno jedną z najsilniejszych par wydawali się Wiktor i Paulina, jednak Jurek, który wkroczył do willi niedawno wybrał 25-latkę, co sprawiło, że Wiktor zaczął relację z Magdą. Niestety związek Pauliny i Jurka również nie przetrwał, a piękna Islanderka zdecydowała, że chciałaby bliżej poznać Andrzeja. Kolejną parą, która rozstała się w ostatnim czasie jest jedna z najbardziej lubianych par w Love Island– Angelika i Bruno. Partnerzy doszli do wniosku, że ich relacja nie rozwija się, zatem nie ma sensu jej kontynuować.

Zobacz także: Które pary z Love Island są po dziś?

W międzyczasie internauci mieli za zadanie wytypować najbardziej lubianych Islandersów. Poprzez aplikację fani Love Island 4 dokonali wyboru, a uczestnicy z najmniejszą liczbą głosów stali się zagrożeni, a o ich losie mieli zdecydować pozostali mieszkańcy luksusowej willi. Wśród typowanych do opuszczenia Wyspy Miłości znaleźli się: Andzia, Andrzej, Ola, Mona, Jędrek oraz Bruno. Jak postanowili Islandersi?

Kobiety wybrały Islandersa, który powinien opuścić program, wybór padł na Bruna, natomiast mężczyźni zdecydowali, że to Mona powinna odejść z Love Island 4.

Kim jest nowa Islanderka?

Na Wyspę Miłości zawitała nowa Islanderka, Patrycja. Nowa uczestniczka ma 25 lat i pochodzi z Warszawy. Na co dzień pracuje jak przedstawicielka handlowa.

Źródło: materiały prasowe, polsat, Instagram Karoliny Gilon, Instagram Love Island

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry