„Love Island 4”: Nowy islander Andrzej kiedyś wyglądał zupełnie inaczej. Szok

29 sierpnia 2021
Przez: : W.M.

Andrzej jest jednym z uczestników nowej edycji Love Island, który już wkrótce zamieszka w hiszpańskiej willi. Okazuje się, że przystojny 32-latek kilka lat temu wyglądał zupełnie inaczej.

Nowy sezon Love Island

Już w najbliższy poniedziałek 30 sierpnia na antenie stacji Polsat rozpocznie się emisja czwartego sezonu Love Island. Wyspa miłości. Na ten dzień czeka wielu fanów reality-show, którzy w końcu bliżej poznają nowych wyspiarzy. Czy uczestnicy randkowego show odnajdą w hiszpańskiej willi prawdziwą miłość, a co ważne, czy zyskają sympatię widzów programu? O wszystkim przekonamy się już podczas najbliższych tygodni. Odcinki 4. sezonu Love Island oglądać będziemy mogli od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę po godzinie 22.

Chociaż jeszcze do niedawna produkcja nie ujawniała twarzy nowych wyspiarzy, którzy zameldują się w willi, w końcu poznaliśmy uczestników 4. edycji Love Island. Szanse na odnalezienie miłości w programie otrzymali między innymi Paulina, Andzia, Magda, Adrian, Kacper czy Andrzej.

Zobacz także: Kim są uczestnicy 4 edycji Love Island?

Jak zmienił się Andrzej z Love Island?

Andrzej Majchrzak jest jednym z singli, którzy pojawią się w nowej edycji Love Island. 32-latek z Dolnego Śląska od dwóch lat jest samotny. Singiel z Wyspy miłości ma za sobą poważny pięcioletni związek. Co więcej, Andrzej był już zaręczony, jednak ostatecznie związek z partnerką nie przetrwał. Czy nowy wyspiarz odnajdzie w programie swoją drugą połówkę?

32-letni Andrzej, którego widzowie poznać będą mogli w nowych odcinkach randkowego reality-show Love Island, aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. To właśnie tam znaleźć można jego stare zdjęcia. Jakiś czas temu uczestnik Love Island pokazał swoim obserwatorom fotkę sprzed 10 lat. Dłuższa fryzura i brak zarostu mogą Was zaskoczyć. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądał Andrzej Majchrzak.

Co sądzicie o metamorfozie Andrzeja z Love Island? W której odsłonie bardziej podoba się Wam nowy islander?

Andrzej Majchrzak z Love Island
Andrzej z Love Islnad

źródło: Instagram Love Island/Instagram Andrzej Majchrzak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz