Połącz się z nami

„Love Island 4”: Paulina zdradziła, co poprawiła w swoim wyglądzie. Spodziewaliście się?

Paulina Szczuc zrobione usta

Rozrywka

„Love Island 4”: Paulina zdradziła, co poprawiła w swoim wyglądzie. Spodziewaliście się?

Paulina i Andrzej w finale Love Island zajęli trzecie miejsce. 25-latka przez wielu widzów uważana była za jedną z najpiękniejszych uczestniczek reality-show. Czy Paulina poprawiała coś w wyglądzie swojej twarzy? Znamy prawdę.

Paulina i Andrzej z Love Island

Finał czwarte edycji Love Island. Wyspa miłości już za nami. Po kilku wspólnie spędzonych tygodniach w końcu poznaliśmy parę, która wygrała randkowe reality-show stacji Polsat. W finałowym odcinku Love Island znaleźli się Paulina i Andrzej, Magda i Wiktor oraz Aleksandra i Adrian. Najwięcej głosów od widzów otrzymali Magda oraz Wiktor i to oni zostali zwycięzcami czwartego sezonu Wyspy Miłości.

Zobacz także: Jak głosowali widzowie podznaczasz finału Love Island?

Mimo iż Andrzej oraz Paulina pojawili się w programie już w pierwszym odcinku, nie od razu zapałali do siebie uczuciem. Paulina nie była zdecydowana, czy chce wiązać się z Andrzejem. Dopiero bolesne rozstanie i pobyt w Casa Amor uświadomił jej, że to właśnie z nim chce być w parze.

Co Paulina poprawiła w swoim wyglądzie?

Mimo iż para nie zdobyła wielkiej sympatii widzów i zdobyła najmniej głosów w finale, Paulina i Andrzej udowadniają, że w programie połączyło ich prawdziwe uczucie.

Zakochani wrócili już do Polski, lecz nie zapominają o fanach, którzy są ciekawi, jak potoczą się ich losy po programie.

Zobacz także: Magda Lichota powiększyła swój biust.

W jednym ostatnich wywiadów, którego Paulina udzieliła Plotek.pl, 25-latka zdradziła, czy poprawiła coś w swoim wyglądzie. Szczuc przyznała, że kiedyś powiększyła swoje usta, lecz dodała, że była to jedyna ingerencja w wygląd jej twarzy.

„Mam tylko delikatnie robione usta i nic poza tym. Póki co nie planuję. Jest dobrze tak jak jest” – zdradziła

Zobaczcie, jak Paulina wyglądała przed powiększeniem swoich ust. Faktycznie widać różnice?

Paulina Szczuc z Love Island
Jak kiedyś wyglądała Paulina z Love Island?

źródło: Instagram Paulina Szczuc/Instagram Love Island/ Plotek.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry