Połącz się z nami

„Love Island 4”: Pomiędzy Magdą i Wiktorem doszło do zbliżenia w kryjówce? Zwycięzcy reality-show wszystko zdradzili…

Magda i Wiktor zwycięzcy Love Island.

Z życia gwiazd

„Love Island 4”: Pomiędzy Magdą i Wiktorem doszło do zbliżenia w kryjówce? Zwycięzcy reality-show wszystko zdradzili…

Zwycięzcy programu Love Island. Wyspa Miłości mieli okazję w programie udać się do tzw. kryjówki i spędzić jedną z nocy sam na sam. Jak wiadomo, produkcja pokazuje widzom tylko fragmenty z upojnych nocy Wyspiątek. Czy Magda i Wiktor zdecydowali się przypieczętować swój związek w kryjówce? Jak myślicie?

Love Island 4

Czwarta edycja Love Island dobiegła końca. W wielkim finale mogły znaleźć się tylko trzy pary, a o zwycięstwo tym razem walczyli Magda i Wiktor, Paulina i Andrzej oraz Aleksandra z Adrianem. Dzięki głosom widzów główną nagrodę wygrali Magdalena i Wiktor, którzy niemal od samego początku w hiszpańskiej willi stworzyli udaną relację.

Zobacz także: Magda i Wiktor zdradzili swoje plany na przyszłość!

Magda i Wiktor
Zwycięzcy Love Island wrócili do Polski.

Magda z Wiktorem byli również pierwszą parą, która udała się do słynnej kryjówki. To właśnie w tym miejscu w hiszpańskiej willi pary mogą spędzić chwile sam na sam. Niemniej jednak, jak każde miejsce w domu Islandersów, kryjówka jest również naszpikowana kamerami.

Co w takim razie na temat zbliżenia w takim miejscu myślą Magda i Wiktor? Czy zdecydowali się na przypieczętowanie swojego związku jeszcze będąc w programie?

Zwycięzcy Love Island w kryjówce

Zwycięzcy Love Island 4 po powrocie do kraju chętnie udzielali wywiadów. Jak się okazuje, w kryjówce pomiędzy nimi do niczego nie doszło. Jak zaznaczyła Magda, chciałaby tą intymną chwilę spędzić tylko sam na sam z Wiktorem daleko od wścibskich kamer:

“Ja stwierdziłam, że chcielibyśmy to przeżyć poza willą, nie będąc zestresowani kamerami. Żeby móc czerpać z tego jak najwięcej”– powiedziała Magda w rozmowie z portalem Pomponik.

“Nie chcieliśmy się ograniczać, dlatego kamery i willa to nie jest najlepsze miejsce na pierwszy raz”– skwitował Wiktor.

Zobacz także: Paulina boi się spotkania z mamą Andrzeja? Znajdą wspólny język?

Jak również możemy usłyszeć, według Magdy i Wiktora program nie jest najlepszym pomysłem, aby w ten sposób przypieczętować swój związek. Dodali na zakończenie, że nie chcieli aby zobaczyli to na ekranie ich najbliżsi.

Źródło: Pomponik / Instagram Love Island

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry