„Love Island 5”: Ania i Włodek są parą po programie? Uczestniczka reality-show wiele nam zdradziła…

12 kwietnia 2022
Przez: : M.J

Ania i Włodek to zdecydowanie jedna z tych par, która wzbudzała wśród widzów programu Love Island skrajne emocje. Choć ich relacja w hiszpańskiej willi była bardzo burzliwa, to wiele wskazuje na to, że ich związek ma szansę przetrwać. Zobaczcie, co zdradziła Ania w rozmowie z Obcas.pl.

Love Island 5

Za nami piąta edycja randkowego reality-show, którą tym razem wygrali Josie i Kuba. Choć główna nagroda powędrowała tylko do jednej pary, to w programie Love Island powstało kilka relacji, które być może poza murami hiszpańskiej willi przerodzą się w prawdziwe związki.

Jedną z par, która wzbudzała ogromne emocje wśród widzów byli bez wątpienia Ania i Włodek. Przypomnijmy, że para wracała do siebie aż trzy razy. Choć za każdym razem to Ania miała wątpliwości co do relacji z Włodkiem, a z Casa Amor wróciła z Jurkiem u boku, to ostatecznie wróciła do Włodka, który wybrał ją podczas ostatniego przeparowania. Jednak ich dalsza przygoda w programie nie trwała długo. Decyzją widzów Ania i Włodek musieli pożegnać się z Wyspą miłości.

Uczestnicy Love Island.
Ania i Włodek głosami widzów opuścili Wyspę miłości.

Nie da się ukryć, że choć program dobiegł końca, to fani Love Island nadal chętnie śledzą losy jego uczestników. Zapytaliśmy Anię, jak układa się jej relacja z Włodkiem po powrocie do Polski. Czy zdecydowali się kontynuować swoją znajomość? Przekonajcie się!

Ania jest z Włodkiem po Love Island?

Ania w rozmowie z Obcas.pl podkreśliła, że bez wahania po raz drugi powtórzyłaby przygodę na Wyspie miłości. Jak się również okazuje, to właśnie po powrocie z programu relacja Włodka i Ani zaczyna nabierać tempa.

“Nasza relacja z Włodkiem dopiero po programie zaczyna się rozwijać. Możemy teraz spędzić czas w taki sposób, w jaki chcemy, poznawać się wzajemnie w naszej codzienności, budować zaufanie i odkrywać siebie w życiu realnym”– powiedziała Ania w rozmowie z Obcas.pl

Dodatkowo uczestniczka piątej edycji miłosnego reality-show zaznaczyła, że wszystko jest na dobrej drodze, aby zostali oficjalnie parą. Jak również dodała, wraz z Włodkiem chcą, aby wszystko toczyło się w odpowiednim dla nich tempie.

“Czy jesteśmy parą ? Jesteśmy na dobrej drodze, aby tak się stało, ale z uwagi na dotychczasowe skrajne emocje wokół naszej pary, tym razem chcemy zrobić to w odpowiednim dla nas tempie “– dodała na zakończenie.

Mamy nadzieję, że udział w programie był dopiero początkiem wspólnej drogi Ani i Włodka. Choć ich relacja miała wzloty i upadki, to trzymamy kciuki aby ich historia ostatecznie zakończyła się happy endem!

Spodziewaliście się, że Ania i Włodek będą nadal budowali swoją relację?

Źródło: Obcas.pl / Materiały prasowe / Instagram Ani Woźniak / Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej