,,Love Island 5’’: Ania Woźniak zdradziła, że poprawiała urodę! Na jakie zabiegi się zdecydowała?

24 kwietnia 2022
Przez: : KS

Ania Woźniak to jedna z uczestniczek Love Island 5, która dość mocno podzieliła widzów randkowego programu Polsatu. W odpowiedzi na liczne pytania internautów, zdradziła, że zdecydowała się na ingerencje w swój wygląd. Co poprawiła?

Ania Love Island 5

Anna Woźniak to uczestniczka Love Island 5, którą widzowie mieli okazję poznać już w pierwszym odcinku randkowego show. 28-latka z Kielc na Wyspie miłości pojawiła się, aby poznać osobę, z którą w końcu poczuje się szczęśliwa.

Nie da się ukryć, że na przestrzeni tygodni, które spędziła na Wyspie miłości starała się poznać wszystkich mężczyzn, którzy zwrócili jej uwagę. Na początku stworzyła parę z Michałem, lecz niedługo później zdecydowała, że nie jest typem faceta, z jakim mogłaby związać się na dobre.

Jednakże, od samego początku ciągnęło ją coś w kierunku Włodka. Ich relacja wydawała się bardzo skomplikowana. Para wielokrotnie rozchodziła się i schodziła, a także prowadziła wiele poważnych rozmów. Po jednej z nich, Ania spróbowała poznać się lepiej z Jurkiem Garrido, którego poznała podczas pobytu w Casa Amor.

Jednakże, po powrocie do willi ponownie stworzyła parę z Włodkiem. Co więcej, w Polsce para zdecydowała, że będzie kontynuować swoją znajomość, a tym samym być może uda im się stworzyć stałą relację.

Zobacz także: Jak wygląda relacja Ani i Włodka z Love Island 5 po programie?

Ania Woźniak z Love Island 5 zoperowała piersi i powiększyła usta

Ania na swoim profilu na Instagramie wyznała, że ingerowała w swoją urodę. Mianowicie, zdecydowała się powiększyć biust. Mimo operacji, na którą się zdecydowała uważa, że jej piersi wyglądają nadal naturalnie. Nie ukrywa, że taki efekt bardzo ją satysfakcjonuje.

Ania Woźniak operacja biustu
Ania z Love Island 5 powiększyła biust

Ponadto, uczestniczka Love Island 5 zdradziła, że powiększyła usta. Tym samym odpowiedziała jednemu z internautów, który zasugerował, iż są one niesymetryczne.

Ania Woźniak o powiększanych ustach
Ania Woźniak o swoich ustach

Jak oceniacie efekty zabiegów, na które zdecydowała się Ania z Love Island 5? Podzielacie jej zdanie?

źródło: Instagram Ani Woźniak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej