“Love Island 5”: Laura i Jurek są razem po programie? Uczestniczka zdradziła prawdę

15 kwietnia 2022
Przez: : W.M.

Laura i Jurek zostali parą na krótko przed opuszczeniem programu Love Island. Uczestnicy świetnie się dogadywali i mocno do siebie zbliżyli, jednak widzowie nie dali im szansy rozwijać tej relacji przed kamerami. Czy po zakończeniu udziału w reality-show Laura i Jurek nadal się spotkają? Uczestniczka Wyspy miłości w rozmowie z Obcas.pl zdradziła, jak wygląda jej relacja z przystojnym Hiszpanem.

Laura Love Island
Laura z Love Island 5

Laura w programie Love Island

Chociaż finał 5. edycji Love Island już za nami, emocje, które towarzyszyły zarówno uczestnikom reality-show, jak i widzom wciąż jeszcze nie opadały.

Jak wiadomo finał Love Island 5 wygrali Josie i Kuba, jednak fani show mieli okazję poznać wielu barwnych uczestników, którzy szukali prawdziwej miłości w randkowym programie stacji Polsat. Jedną z Islanderek, która zamieszkała w hiszpańskiej willi, była Laura Wolny, która dołączyła do pozostałych uczestników w tracie Casa Amor.

22-latka sparowała się z Włodkiem, jednak ich związek nie rozwijał się i ostatecznie podczas jednego z przeprowań partnerem Laury został Jurkiem. Niespodziewana zamiana partnerów okazała się wyjątkowo trafna, gdyż Wyspiarze świetnie się ze sobą dogadywali i miło spędzali czas na wspólnych rozmowach.

Zobacz także: Ania i Włodek są parą po Love Island? [Tylko u nas].

Niestety decyzją widzów Laura i Jurek odpadli z programu na krótko przed wielkim finałem. W rozmowie z Obcas.pl była uczestniczka Love Island zdradziła, jak wspomina swoją przygodę z popularnym reality-show.

„Love Island to dla mnie niezapomniana przygoda. Trudna chociaż piękna. Przez cały pobyt towarzyszyło mi wiele emocji, od szczęścia i radości aż po łzy i smutek. Nie było mi momentami łatwo, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Natomiast sam fakt, że miałam przyjemność tam przyjechać to już dla mnie wyróżnienie. Bardzo tam odżyłam, szczególnie przy Jurku, Sandrze i Jakubie, którzy mnie wspierali na każdym kroku. Mogłam być przy nich sobą i nie martwić się o nic, dlatego mam zamiar dbać o te znajomości. Pamiętam też, że bardzo przeżyłam odejście dziewczyn, z którymi wchodziłam do willi. Dawno nie spotkałam tak wartościowych kobiet. Nie miałyśmy powodu, by rywalizować ze sobą o względy panów, ponieważ wspierałyśmy się jak siostry. Dla mnie Love Island to nie tylko Wyspa Miłości, ale również Wyspa Przyjaźni”

Laura dodała, że w programie poznała wyjątkowych ludzi. Chociaż liczyła, że w hiszpańskiej willi odnajdzie prawdziwą miłość, reality-show opuściła z czymś równie cennym.

Dla siebie czuję się wygraną, ponieważ z willi nie wychodziłam tylko z Jurkiem, który jest super facetem, ale też z pięknymi wspomnieniami oraz świadomością, że to dopiero początek. Skrycie liczyłam na „happy end” w postaci powrotu do Polski z którymś z panów, a ostatecznie wyniosłam stamtąd o wiele więcej.”

Laura Wolny o finale Love Island

Jak Laura ocenia pary, które znalazły się w finale? Czy uczestniczka sądzi, że ich związki przetrwają?

„Od początku kibicowałam miłości i prawdziwym uczuciom. Cieszę się, że wygrali Josie i Góral, ale tak samo trzymam kciuki za Olę i Piotra oraz Patrycję i Mikołaja. Musimy pamiętać o tym, że każda para z programu ma teraz najlepszy sprawdzian, bo powrót do rzeczywistości bywa okrutny i w obliczu codziennych obowiązków pewne związki mogą nie przetrwać, dlatego życzę szczęścia każdej parze z Love Island.”

Laura i Jurek są razem?

Wielu widzów, którzy śledzili odcinki Love Island, z pewnością zastanawia, jak potoczyły się losy Laury i Jurka po programie. Czyli Islandersi zdecydowali się być razem? W rozmowie z Obcas.pl 22-latka zdradziła, że po zakończeniu ich przygody w programie ich drogi nieco się rozeszły.

„Niestety z Jurkiem byliśmy bardzo krótko w parze. Świetnie dogadywaliśmy się, gdy byliśmy jeszcze w poprzednich parach, nawet ustaliliśmy, że będziemy utrzymywać kontakt po programie. Na początku byliśmy „kumplami”, wzajemnie się wspieraliśmy, gdy Ania i Włodek postanowili do siebie wrócić. Podstawą naszej relacji była przyjaźń, potem gdy zostaliśmy razem w parze, to spodobaliśmy się sobie. Teraz jest powrót do rzeczywistości, każdy wrócił do siebie, ja do Polski, Jurek został w Hiszpanii…”

Jak zdradziła Laura, po programie z Jurkiem łączy ich wyłącznie przyjaźń. Mimo tego bardzo się wspierają i mają nadzieję, że wkrótce ponownie się zobaczą.

„To nie jest takie proste, bo dzielą nas kilometry, ale mamy ze sobą codziennie kontakt, dalej się wspieramy i sobie kibicujemy. Może nawet się zobaczymy za jakiś czas, ale nie jesteśmy razem. Dajemy sobie przestrzeń, aktualnie mamy trudny czas, bo każdy jest skupiony na swoich studiach i to jest to dla nas teraz najważniejsze.” – wyznała

Laura i Jurek w programie
Laura Wolny i Jurek Garrido

źródło: Obcas.pl/Instagram Laura Wolny/Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej