„Love Island 5”: Sandra oceniła finałowe pary. Które związki jej zdaniem przetrwają?

19 kwietnia 2022
Przez: : W.M.

Sandra Kruz była uczestniczką 5. edycji Love Island. W parze z Jakubem odpadła z programu na krótko przed finałem. Jak była Islanderka ocenia związki par, które znalazły się w finale? W rozmowie z Obcas.pl Sandra wyznała, jak wspomina przygodę z randkowym reality-show.

Sandra z Love Island

Finał Love Island już za nami. 10 kwietnia widzowie stacji Polsat poznali parę, która wygrała najnowszy sezon jednego z najpopularniejszych reality-show w Polsce. Zwycięzcami Wyspy miłości zostali Josie Kwaśniewska i Kuba Galica.

Jedną z uczestniczek zakończonej edycji Love Island była także Sandra Kruz. 22-latka dołączyła do pozostałych mieszkańców willi podczas Casa Amor i stworzyła relację z Jakubem. Chociaż widzowie mieli nadzieję, że parę połączy uczucie, oboje zgodnie stwierdzili, że dużo lepiej dogadują się na stopie przyjacielskiej.

Zobacz także: Sandra i Jakub są parą po programie? [Tylko u nas]

Sandra i Jakub decyzją widzów odpadli z Love Island krótko przed finałowym odcinkiem. Mimo iż uczestniczka nie wygrała programu i nie odnalazła przed kamerami swojej drugiej połówki, udział w reality-show wspomina bardzo dobrze.

„Udział w love Island to była jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam w ostatnim czasie. Wiem, że gdybym mogła cofnąć czas postąpiłabym identycznie. Była to naprawdę niesamowita przygoda, która mogłaby się już później nie przytrafić. Jestem osobą, która lubi ryzyko i działa pod wpływem impulsu tak też było w przypadku programu. Jestem dumna z siebie, że miałam tyle siły i odwagi, aby wyjść ze swojej strefy komfortu, zostawić wszystko, wyłączyć telefon i odpalić zmysły.” – powiedziała dla Obcas.pl Sandra

Sandra o finałowych parach

W finale 5. edycji Love Island znaleźli się Patrycja i Mikołaj, Ola i Piotrek oraz Josie i Kuba. Najwięcej głosów widzów otrzymali ostatecznie Josie oraz Góral i to do nich trafiła nagroda w wysokości 100 tys. złotych.

Finałowe pary love Island 5
Finał Love Island 5

Jak Sandra ocenia pary, które znalazły się w finale?

Wizualnie każda para prezentowała się świetnie!” – podsumowała

Sandra w rozmowie z Obcas.pl wypowiedziała się także, czy jej zdaniem związki finałowych par przetrwają po programie. Była mieszkanka hiszpańskiej willi stwierdziła, że każda z par może budować prawdziwe związki, jednak czy one przetrwają, zależeć będzie wyłącznie od nich samych.

„Myślę, że to zależy tylko od nich samych. To jak będą pielęgnować swoje relacje. Fundamenty już mają teraz tylko czas, szczerość i prawdziwość ich uczuć zweryfikuje.”

Zgadzacie się ze zdaniem Sandry?

źródło: obcas.pl/Instagram Sandry z Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej