“Love Island 5”: Sandra i Jakub są razem po programie? Uczestniczka reality-show sporo nam zdradziła…

14 kwietnia 2022
Przez: : M.J

Sandra i Jakub poznali się w programie Love Island. Wyspa miłości, gdzie ostatecznie stworzyli parę. Choć z dużym dystansem podchodzili do swojej relacji i ostatecznie odpadli tuż przed samym finałem, to zapewne wiele osób zastanawia się, jak potoczyły się ich losy poza murami hiszpańskiej willi. Zobaczcie, co zdradziła Sandra w rozmowie z Obcas.pl.

Sandra i Jakub z Love Island 5

Sandra Kruz była jedną z dziewczyn, które pojawiły się w hiszpańskiej willi, kiedy pozostałe uczestniczki przeprowadziły się do Casa Amor. Niemal od razu złapała dobry kontakt z Jakubem Castillo, który do tamtej pory tworzył parę z Olą. Niemniej jednak, to właśnie podczas przeparowania Jakub na swoją partnerkę wybrał Sandrę.

Relacja Kuby i Sandry rozwijała się w swoim tempie. Para pożegnała się z Wyspą miłości tuż przed samym finałem i zapewne wiele osób zastanawia się, jak potoczyły się ich losy po powrocie do Polski. Postanowiliśmy zapytać Sandrę, jak układa się jej relacja z Jakubem. Jak się okazuje, zostali przyjaciółmi.

Moja relacja z Jakubem jest na stopie przyjacielskiej. W programie postawiliśmy głównie na rozmowy i poznawanie swoich charakterów. Niestety Lew i Byk to wybuchowa mieszanka. Może i głębokiej relacji w formie związku z tego nie będzie, ale na pewno zyskaliśmy o wiele więcej wychodząc z programu jako przyjaciele.

Zobacz także: Metamorfoza Jakuba Castillo! Na starych zdjęciach możecie go nie poznać!

Sandra nie ukrywa, że cieszy się, iż w programie mogła poznać Kubę. Jak podkreśliła, dzięki temu znalazła przyjaciela na dobre i na złe.

Cieszę się, że poznałam Kubę wiem, że mogę na niego liczyć nawet jakbym zadzwoniła w środku nocy – tak samo on może liczyć na mnie. Bardzo się szanujemy i wiemy, że ta relacja układa się tak jak powinna. Czasami warto zaufać losowi. Ja wierzę w prawdziwą miłość i przeznaczenia. Jeżeli ktoś ma być obecny w Twoim życiu to Cię znajdzie lub dogoni.

Zobacz także: Ania i Włodek są parą po programie? Uczestniczka wszystko nam zdradziła!

Na koniec dodała z uśmiechem.

Jestem przeszczęśliwa, że mogę być najlepszą żmiją dla Dżejkoba;)

Uczestnicy Love Island 5.
Sandra i Jakub zostali przyjaciółmi po programie!

Udział w programie pozwolił Sandrze nie tylko znaleźć przyjaciela, ale również nawiązać dobrze zapowiadające się relacje na przyszłość. Z kim uczestniczka piątej edycji nadal utrzymuje kontakt?

Z kim Sandra utrzymuje kontakt po programie?

Już na wstępie Sandra zaznaczyła, że “przyjaźń” to dla niej ważne słowo. Jedyną osobą z programu, którą może nazwać swoim przyjacielem, jest Jakub.

„Zaprzyjaźniłaś” – to dla mnie bardzo ważne słowo – niestety już zarezerwowane. Jeżeli chodzi o przyjaźń w programie i po programie to tylko z Jakubem– powiedziała Sandra w rozmowie z Obcas.pl.

Niemniej jednak program pozwolił Sandrze również poznać wiele wartościowych osób. Jak podkreśliła, choć ze wszystkimi miała dobry kontakt, to najbardziej zżyła się z Laurą.

Co do kolegowania to ze wszystkimi uczestnikami dobrze się dogadywałam i polubiliśmy się. Nie było momentu, w którym mogłam odczuć, że będę miała z kimś konflikt. Na pewno najwięcej rozmów przeprowadziłam z Laurą, też mieszkamy niedaleko siebie, więc pewnie się niebawem spotkamy.

Love Island 5.
Sandra z Laurą, Włodkiem i Konradem.

Życzymy Sandrze i Jakubowi aby ich przyjaźń rozkwitała!

Spodziewaliście się, że tak potoczą się losy Sandry i Jakuba?

Źródło: Obcas.pl / Instagram Love Island / Sandry Kruz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej