“Love Island 6”: Daniel zdemaskowany przez internautów! Domniemana dziewczyna Islandera zabrała głos!

27 września 2022
Przez: : M.J

Zapowiedź kolejnego odcinka Love Island wbiła widzów w fotele. Wiele wskazuje na to, że jeden z mężczyzn zamieszkujący hiszpańską willę nie mówił całej prawdy. Internauci szybko dotarli do dowodów, które mogą świadczyć o tym, że Daniel Różański ma dziewczynę poza programem. Głos zabrała również domniemana partnerka Islandera.

Daniel z Love Island kłamie?

Wydawało się, że najbardziej emocjonującym wydarzeniem na Wyspie Miłości będzie przeparowanie po Casa Amor. Choć w ostatnich odcinkach nie brakowało zwrotów akcji, to nadchodzące zapowiadają się niezwykle emocjonująco, a wszystko za sprawą jednego z uczestników.

Już od jakiegoś czasu w sieci pojawiały się pogłoski, że Daniel Różański poza hiszpańską ma dziewczynę. Choć jak do tej pory były to jedynie przypuszczenia widzów, to ostatnia zapowiedź nadchodzącego odcinka zasiała w widzach jeszcze większą nutkę ciekawości.

ZOBACZ TAKŻE: Który uczestnik oszukiwał? Natalia: „To jakiś żart?”

Przypomnijmy, że w Love Island Daniel związał się z Natalią. W sieci pojawia się jednak coraz więcej informacji, że na mężczyznę poza hiszpańską willą czeka brazylijska modelka Tay Machado. Daniel miał zataić ten fakt nie tylko przed widzami i produkcją, ale również przed samymi Islandersami.

Dziewczyna Daniela z Love Island zabrała głos

Na Instagramie powstał profil, na którym internauci zdecydowali się zdemaskować Daniela. Jak widzimy niejednokrotnie na tabliczkach, czy na ciele uczestnika Love Island pojawiała się tajemnicza litera “T”. Widzowie zaczęli podejrzewać, iż litera odnosi się do pierwszej litery imienia Tay Machado.

ZOBACZ TAKŻE: Jeden z uczestników kłamie? Daniel naprawdę ma dziewczynę poza programem?

Internauci szybko znaleźli profil modelki na Instagramie i zasypali ją mnóstwem wiadomości. Dziewczyna nie pozostała dłużna i zdecydowała się odpisać. Jak czytamy w wiadomości, która widnieje na profilu Tay.

Niestety, nie mam już siły. Gdybym mogła, pojechałabym tam, skonfrontowałabym się z nim i wytargała go stamtąd za szyję, ale nie mam takiej mocy. Natalia została zraniona. Mam bardzo dużo wiadomości, postaram się na wszystkie odpowiedzieć”- napisała dziewczyna na swoim profilu.

Wiele wskazuje na to, że domniemana partnerka Daniela spoza hiszpańskiej willi jest zaskoczona całą sytuacją. Jest również rozczarowana zachowaniem chłopaka. Coś nam podpowiada, że to dopiero początek “afery” z Danielem. Czy chłopak zdoła się wytłumaczyć przed kolegami i koleżankami z Love Island?

O tym przekonamy się już dzisiaj o godzinie 22:10 w stacji Polsat.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej