„Love Island 6”: Paula zostawi Pawła dla nowego uczestnika?

23 września 2022
Przez: : W.M.

W Love Island właśnie rozpoczął się projekt Casa Amor. Dziewczyny przeniosły się do innej willi, gdzie poznają nowych uczestników, a do chłopaków wprowadziło się pięć atrakcyjnych islanderek. Nowi uczestnicy nie tracą czasu i walczą o serca wyspiarzy. Paula ma coraz więcej wątpliwości co do swojego związku z Pawłem. Zostawi go i wróci do willi w towarzystwie Patryka?

Casa Amor

W programie Love Island emocje zaczynają sięgać zenitu. Zupełnie niespodziewanie dziewczyny przeniosły się do Casa Amor, gdzie spędzą kilka najbliższych dni w towarzystwie nowych Islanderów. Nie tylko dziewczyny miały okazję nawiązać nowe relacje. W tym samym czasie do chłopaków, którzy pozostali w willi, dołączyło pięć pięknych i pewnych siebie uczestniczek.

Widać, że obecność nowych osób, miesza w głowach Islanderów. Kuba, wykorzystując, że Wero nie ma obok niego, uznał, że warto poszaleć z nowymi dziewczynami i miło spędzał czas w towarzystwie między innymi Ady. Także Alicja mocno zbliżyła się do Sebastiana, a Natalia coraz śmielej zachowuje się przy Danielu.

W Casa Amor też się dzieje. Roksanie wyraźnie zaimponował Paweł, a Paula zaczęła otwierać się w stronę Patryka. Czy już niedługo układ par w Love Island ulegnie zmianie?

Paula wybierze Patryka?

Paula i Paweł od pewnego czasu tworzą jedną z par w Love Island. Po nocy spędzonej w kryjówce uczestnicy wyraźnie się do siebie zbliżyli, a Paula w rozmowie z dziewczynami przyznała, że wątpliwości, które miała, znikają.

Zobacz także: Wiadomo już, kiedy finał „Love Island 6”. Gilon zdradziła dokładną datę

Wszystko wskazuje na to, że sporo zamieszania wywołało pojawienie się nowych uczestników, a szczególnie Patryka. Paula przyznała, że czuje coraz większy mętlik w głowie. Chociaż jeszcze niedawno twierdziła, że relacja z Pawłem rozwija się i idzie w dobrym kierunku, dochodzi do wniosku, że z mężczyzną łączyć ją może jedynie przyjaźń.

„Paweł to jest jedyna osoba, z którą najlepiej się dogadywałam w willi i przez cały czas, ale sama nie jestem do końca pewna, czy to nie jest za bardzo przyjacielski vibe. W sensie takim, że ogólnie jest bardzo fajnym facetem, ale gdzieś widzę, że mam jakieś wątpliwości cały czas.” – przyznała Paula w rozmowie z Patrykiem

Paula i Patryk
Paula i Patryk Love Island

Wieczorem, gdy przyszedł czasu wyboru, kto z kim będzie spał w łóżku, Paula bez większych wątpliwości wskazała na Patryka.

Czy uczestniczka otworzy się na nową relację? Czy Paula zostawi Pawła i wróci do willi w towarzystwie Patryka?

źródło: Profil Love Island/materiały prasowe Polsat

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej