„Love Island 7”: Agnieszka i Kuba poszli na całość. Gorące sceny w Kryjówce

24 marca 2023
Przez: : W.M.

W kolejnym odcinku Love Island nie brakowało emocji. Kolejna z par udała się do kryjówki, a widzowie byli świadkami wielu namiętnych scen pomiędzy Islandersami. Agnieszka i Kuba z Love Island poszli na całość!

Love Island 7 odc 22

Relacja pomiędzy Olą i Jay’em kwitnie. Nowy uczestnik zrobił dobre wrażenie na pozostałych Islanderkach, jednak wyraźnie ciągnie go w stronę Oli. To właśnie dla niej przygotował piknik w ogrodzie.

Coraz więcej wątpliwości miała Julia, która nie może otworzyć się przed Kamilem. Interweniować w ich związku postanowili także pozostali Wyspiarze. Mateusz i Adam zorganizowali nawet naradę z Julką, doradzając jej, co powinna zrobić, aby nie oddalać się od Kamila.

Agata po raz kolejny zdecydowała się na rozmowę z Hubertem, dając mu wyraźne sygnały, że liczy, iż dadzą sobie kolejną szansę. Mężczyzna był jednak mocno zdystansowany i mógł wybaczać jej pocałunku z Adamem. Chociaż Agata jest w parze z Mateuszem, wciąż nie może zapomnieć o Hubercie i każdą okazję stara się wykorzystać, aby z nim porozmawiać.

Agnieszka i Kuba z Love Island poszli na całość

Wieczorem Agnieszka i Kuba otrzymali wiadomość, z której wynikało, że tę noc spędzą w kryjówce. Islandersi nie ukrywali ekscytacji i gdy tylko w końcu mogli być ze sobą sam na sam, nie szczędzili sobie czułości.

Zobacz także: Ola i Jay udają? Uczestnicy znali się przed programem?

Chociaż produkcja oszczędziła widzom większości pikantnych scen, z rozmowy Agnieszki i Kuby jasno wynikało, że para poszła na całość.

Widzowie, którzy oglądali ostatni odcinek Love Island, są lekko zniesmaczeni.

„Ile Agnieszka i Kuba są razem, dwa dni? I już kryjówka… Obydwoje chętni, jeszcze pomimo tej kłótni o autobus”

„To jest porażka co tam się wyrabia. Burdel na kółkach 😂”

Oglądaliście ostatni odcinek Love Island? Myślicie, że związek Agnieszki i Kuby przetrwa?

źródło: TV4/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej