“Love Island 7”: Doda powaliła na kolana swoją stylizacją! Jest nie do zdobycia!

19 marca 2023
Przez: : M.J

Doda pojawiła się w jednym z odcinków programu Love Island 7. Oprócz koncertu i sprawowania pieczy w przeparowaniu, jak zwykle zrobiła niemałe show swoją osobą. Zobaczcie, jak wyglądała i skąd pochodziła jej nietuzinkowa stylizacja!

Doda odwiedziła Islanderów

Widzowie są świadkami siódmej już edycji uwielbianego i cieszącego się ogromną popularnością reality-show Love Island. Wyspa miłości. Do grona fanów należy zaliczyć Dodę, która nie tylko śledzi poczynania uczestników, ale także chętnie komentuje ich wybory i zachowania w programie.

Doda Dorota Rabczewska
Doda

Wielkim zaskoczeniem okazało się, kiedy media obiegła informacja, że i Doda zawita na hiszpańską wyspę, dołączając do grona uczestników. Artystka jednak nie zasiliła szeregów grupy, ale pojawiła się jedynie gościnnie.

Doda dała koncert, ale także czuwała nad preparowaniem uczestników. Jak zwykle artystka nie zapomniała o tym, by prezentować się w zjawiskowym stylu!

ZOBACZ TAKŻE: Doda zgasiła uczestników reality-show. Alicja nie wytrzymała

Stylizacja Dody w Love Island

Doda zaprezentowała się w programie w niezwykle kobiecej i zmysłowej stylizacji, którą stworzył Alexandre Vauthier. Składało się na nią czarne body, w którym nogawki wykonane zostały z przezroczystego materiału, marynarka, która została wysadzona w całości świecącymi kryształkami w pasie oraz oryginalne czarne kozaki, sięgające za kolano. Niestety kreacja Dody na obecny moment jest nie do zdobycia i nie można jej kupić. Zobaczcie, jak wyglądała piosenkarka podczas wizyty w hiszpańskiej willi!

ZOBACZ TAKŻE: Doda ostro skomentowała zachowanie Adama! Nie szczędziła gorzkich słów!

Źródło: Instagram Dody, Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej