„Love Island”: Aleksandra komentuje ciążę z Armando. Uczestnicy reality-show będą mieli dziecko?

19 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Jeden z postów, który zamieściła uczestniczka 4. edycji Love Island na swoim Instagramie, dał do myślenia internautom. Aleksandra i Armando będą mieli dziecko?

Ostatni sezon Love Island

Kilka miesięcy temu zakończyła się emisja 4. sezonu Love Island. Wyspa Miłości. Program, w którym samotni uczestnicy szukają prawdziwej miłości, po raz kolejny udowodnił, że przed kamerami można poznać osobę, z którą jest szansa stworzyć prawdziwy związek oparty na prawdziwym uczuciu i zaufaniu.

W finale Love Island 4 ostatecznie znalazły się trzy pary – Magda i Wiktor, Aleksandra i Adrian, oraz Paulina i Andrzej. O tym, kto wygra, jak zwykle decydowali widzowie, którzy oddawali głosy na swoich faworytów. Zdaniem fanów Love Island wygrana trafiła do Magdy i Wiktora.

Zobacz także: Paulina i Andrzej już się rozstali?

Chociaż widzowie uznali, że dwie pozostałe pary mają mniejsze szanse na stworzenie związku, wszyscy finaliści Love Island uwodnili, że to, co połączyło ich na Wyspie Miłości, jest szczere.

Para z Love Island
Aleksandra i Armando Love Island

Aleksandra i Armando spodziewają się dziecka?

Związek finalistów Love Island 4 kwitnie. Aleksandra i Armando wciąż są razem i zapewniają swoich fanów o łącznych ich silnym uczuciu.

Jeden z ostatnich postów, który znalazł się na profilu dziewczyny Adriana, wywołał falę domysłów internatów. Stręk napisała pod zdjęciem, że wkrótce będzie miała na nich wyjątkową niespodziankę.

„Za kilka dni będę miała dla Was taką niespodziankę, że hoohoo” – napisała Aleksandra

Obserwatorzy byłej uczestniczki Love Island szybko ruszali ze spekulacjami, czego dotyczyć może zapowiedziana przez Olę niespodzianka. Jedna z osób zasugerowała nawet, że może chodzić o ciążę.

„Jesteś w ciąży z ARMANDO” – napisał internauta

Aleksandra postanowiła skomentować żart obserwatora i jasno zasugerowała, że na chwilę obecną nie ma w planie powiększyć rodziny.

„Haha, na ten moment jeden Armando mi wystarczy” – odpisała

źródło: Instagram Aleksandry z Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz