„Love Island”: Sandra Dorsz była z reprezentantem Polski? W sieci nic nie ginie!

28 marca 2023
Przez: : M.J

Sandra Dorsz dołączyła do uczestników programu Love Island. Wyspa miłości i nie da się ukryć, że wzbudziła spore zainteresowanie widzów. Zdecydowaliśmy się prześwietlić medialne doniesienia na temat modelki i wiele wskazuje na to, że swojego czasu spotykała się z reprezentantem Polski w piłce siatkowej. Wiedzieliście o tym?

Sandra Dorsz w Top Model i Love Island

Nie da się ukryć, że niektóre osoby nie poprzestają na udziale w jednym programie. Sandra zyskała rozgłos dzięki udziałowi w 8. edycji programu Top Model. Modelka trafiła do grona finalistów, jednak ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Dorsz następnie nie dała o sobie zapomnieć i zajęła się także działalnością w sieci. Jej konto na Instagramie obserwuje niemal 200 tys. internautów i najwidoczniej postanowiła ściągnąć ich tam jeszcze więcej zgłaszając się do randkowego reality-show.

Dorsz dołączyła do grona uczestników 7. edycji Love Island i nie da się ukryć, że niemal od razu zwróciła na siebie uwagę płci przeciwnej. Choć aktualnie szuka miłości w programie stacji TV4, to swojego czasu modelkę wiązana ze znanymi osobowościami.

W mediach krążyły pogłoski, że Sandra spotyka się z Żabsonem, jednak modelka szybko ucięła te spekulacje. W jednym z wywiadów wprost podkreśliła, że są to jedynie wymysły, a raper jest jej dobrym kumplem. Inaczej wyglądała sytuacja, kiedy w mediach zaczęły pojawiać się pogłoski o jej romansie z reprezentantem Polski i obecnie zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla- Tomaszem Fornalem.

Co łączyło Sandrę Dorsz i Tomasza Fornala?

Pierwsze informacje o związku modelki z siatkarzem zaczęły się pojawiać we wrześniu 2022 roku. To internauci postanowili przeprowadzić „śledztwo”, które miało wskazywać na to, że Dorsz i Fornal mają się ku sobie. Internauci nie tylko dostrzegli, że Sandra i Tomasz obserwują i lajkują swoje posty, ale także często przebywali w tych samych miejscach. W sieci do tej pory możemy znaleźć komentarze, które wskazują, że modelkę i siatkarza łączyło coś więcej.

“Z kim tam wypoczywasz, o czymś nie wiemy?“

“Podobno z Sandrą”

“Sandra napisała w TikToku swoim, że jej dziecko ma być sportowcem”

“Poważnie Tomek, akurat z Dorsz?”– pisali w sieci.

Wówczas na platformie TikTok rozgłos zdobył filmik, na którym internauci przedstawili dochodzenie w sprawie relacji Dorsz i Fornala. Niemniej jednak sami zainteresowani nigdy nie potwierdzili tych doniesień. Co więcej, niemal w tym samym czasie Tomasz Fornal w jednym z wywiadów wyznał, że jest singlem.

Wałkuje się temat tego, że jestem jedynym singlem w kadrze i czasami zada mi jakiś redaktor pytanie, to staram się nie zawsze powiedzieć: „nie, nie mam dziewczyny” – mówił w rozmowie z Żurnalistą siatkarz.

Czy Sandrze w końcu uda się ulokować uczucia w jednym z uczestników siódmej edycji Love Island? Nie da się ukryć, że po raz kolejny sprawiła, iż na jej temat jest głośno.

Źródło: Pudelek / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej