„Love Island”: Wojna z „Farmy” kolejnym uczestnikiem reality-show! Widzowie są zachwyceni!

17 marca 2023
Przez: : M.J

Można śmiało powiedzieć, że siódma edycja Love Island zaskakuje nas z odcinka na odcinek. Jak się okazuje, do hiszpańskiej willi wprowadzi się przystojniak, którego widzowie doskonale znają z programu stacji Polsat Farma. Czy znajdzie tam miłość?

Siódma edycja Love Island

Zdecydowanie nowa edycja Love Island dostarcza widzom wielu emocji. W ostatnich odcinkach na Wyspie Miłości wiele się działo, a pojawienie się Dody w hiszpańskiej willi sprawiło, że emocje sięgnęły zenitu. Produkcja w tym sezonie postarała się o to, aby widzowie nie nudzili się przed ekranami.

Nie da się ukryć, że niemal każdy z islandersów wzbudza skrajne emocje wśród widzów. Po tym, jak Doda zaprowadziła „porządki”, w hiszpańskiej willi zawrzało. Szerokim echem w sieci odbiło się zachowanie Alicji, która z wizyty piosenkarki nie wyniosła żadnej lekcji. Także „wybryki” Adam nie zostają bez komentarza.

ZOBACZ TAKŻE: “Love Island 7”: Magda Lichota z 4. edycji zdradziłam nam, co myśli o zachowaniu Alicji!

Tym razem w zapowiedzi kolejnego odcinka mogliśmy zobaczyć, że na Wyspie Miłości zawita dwóch nowych uczestników. Okazuje się, że oprócz pięknej brunetki miłości będzie szukał w tym reality-show Kuba Wojna. Widzowie nie ukrywają, że nie mogą się już doczekać, aż zobaczą Kubę w programie!

Kuba Wojna w Love Island 7

Jakuba Wojnowskiego widzowie mieli okazję poznać w pierwszej edycji programu stacji Polsat Farma. Wówczas przez kilka tygodni mogliśmy oglądać go na swoich ekranach i jego zmagania na gospodarstwie. Nie da się ukryć, że Wojna od samego początku wzbudził sympatię widzów i to właśnie on ich głosami został wybrany Super Farmerem, wygrywając tym samym 100 tysięcy złotych.

Kuba ma 34 lata i pochodzi z Pionek nieopodal Radomia. Zanim wziął udział w Farmie od kilku lat mieszkał w Oslo. Widzowie poznali go, jako otwartego chłopaka z wielkim dystansem do siebie i poczuciem humoru. Swoim zachowaniem szybko zaskarbił sobie sympatię widzów, którzy nie ukrywają, że ucieszyli się na wiadomość, że zawita na Wyspę Miłości.

ZOBACZ TAKŻE: Jakub Wojnowski: [kim jest?, wiek, Farma, Instagram]

Pod zapowiedzią odcinka, w której zdradzono, że to właśnie Wojna będzie kolejnym uczestnikiem Love Island nie brakuje pozytywnych wpisów.

“Kuba to bardzo mądry facet, ale wiem, że w jego stronę będą same pozytywne komentarze❤️”

“Oo jaaa! Nasz Kubuś 🙌”

“Jest i nasz Kubuś 🔥”

“AAA!! Kuba wchodzi😍 fajny chłopak !”

Czy zwycięzca pierwszej edycji programu Farma powtórzy swój sukces i na Wyspie Miłości wygra nie tylko spore pieniądze, ale także znajdzie swoją drugą połówkę? Nie pozostaje nam nic innego, jak oglądać kolejne odcinki. Zdecydowanie emocje będą gwarantowane!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej