“Love Island”: Zwycięzcy programu rozstali się! Jest oświadczenie!

11 listopada 2021
Przez: : M.S.

Niestety, zwycięzcy Love Island rozstali się! To kolejna para, której związek nie przetrwał próby czasu.

Zwycięzcy Love Island

Caroline i Mateusz to zwycięzcy poprzedniej edycji randkowego reality-show. Uczestnicy 3. edycji Love Island od razu przypadli sobie do gustu. Caroline zrobiła ogromne wrażenie na Matim i zaraz po jej wejściu do willi, mężczyzna nie mógł się oprzeć jej urokowi.

https://www.instagram.com/p/CQ-zBvgMXcQ/

Zakochani przez cały pobyty w willi uchodzili za bardzo zgodną parę, a widzowie na tyle zaufali Caroline i Mateuszowi, że zdecydowali, że to oni powinni wygrać 3. edycję Love Island. Wyspa Miłości.

Zwycięzcy programu randkowego budowali swoją relację także poza planem Love Island. Gdy wydawało się, że już nic nie jest w stanie rozdzielić zakochanych, fani zaczęli się niepokoić, że w związki Carolina i Matiego nie jest zbyt dobrze.

Mati i Caroline z Love Island 3 rozstali się!

Jak się okazało przypuszczenia fanów pary okazały się słuszne, gdyż Caroline w końcu wydała oświadczenie w imieniu swoim i swojego byłego partnera. Zwyciężczyni 3. edycji Love Island poinformowała, że rozstała się z Mateuszem, jednak nadal pozostaje z nim w kontakcie:

“Ostatnio mam dużo wiadomości na temat tego, gdzie jest Mateusz. Niestety nie wszystko jest tak pięknie jak wygląda w telewizji i byliśmy w publicznym związku, któremu bardzo dużo z was kibicowało. Bardzo dziękujemy Wam za całe wsparcie. Byliście z nami od początku i widzieliście jak nasza miłość rozkwitała. Dlatego należy Wam powiedzieć, że jesteśmy w dobrym kontakcie i będziemy się widywać, ale na razie nie jesteśmy razem. Jest to trudny czas dla obu z nas i chcemy abyście uszanowali naszą prywatność.”

Caroline i Mati rozstali się
InstaStory Caroline Juchniewicz

Zobacz także: Oszałamiająca metamorfoza Caroline Juchniewicz

Caroline zdradziła, że na tą chwilę nie potrafi podać przyczyny rozstania, jednak ma nadzieję, że wszystko się ułoży:

“Nie jesteśmy w stanie odpowiadać na pytania dlaczego nie jesteśmy razem. Jeśli znacie mnie z programu, to wiecie, że kieruje się tym co ma być to będzie i oboje jesteśmy dobrej myśli”

Spodziewaliście się, że Mati i Caroline z Love Island 3 rozstaną się? ? Myślicie, że jest szansa na powrót?

Źródło: Instagram Caroline Juchniewicz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej