Nowe twarze w serialu „M jak miłość”! Kto zastąpi Kurdej-Szatan, Szomańską i Oświęcimskiego?

11 grudnia 2021
Przez: : K.M.

Z obsady serialu M jak miłość niedawno odeszła Basia Kurdej-Szatan wraz z mężem, Olga Szomańska, a także Tomasz Oświęcimski? Kto dołączy w do obsady Emki? Zaraz Wszystkiego się dowiecie!

Najlepsze gwiazdy pożegnały się z serialem

Zwolnienie Basi Kurdej-Szatan z obsady M jak miłość nie było cichą sprawą. Aktorka swoją posadę w serialu straciła zaraz po tym, jak na swoim instagramowym profilu opublikowała kontrowersyjny post na temat Straży Granicznej. Mimo że Basia usunęła post i przeprosiła, nie zmieniło to jej sytuacji w TVP2 i sprawa trafiła do prokuratury. Ostatni odcinek z jej udziałem wyemitowany został 6 grudnia.

Dzień później w serialu swój ostatni epizod miała Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświęcimski). Para zginęła w wypadku samochodowym, jak przyznają w jednym z wywiadów, taka była decyzja produkcji.

Zobacz także: M jak miłość: Iza i Marcin wrócili do siebie!

Kto pojawi się w M jak miłość

Producenci Emki przygotowali dla telewidzów wiele niespodzianek. Do obsady M jak miłość dołączą nowe twarze. Pierwszą z nich jest Beatka, przyrodnia siostra Marzenki, w której rolę wciela się Izabela Warykiewicz. W życiu prywatnym jej partnerem jest Maurycy Popiel, który gra w serialu Olka. To właśnie ona przysporzy Uli i Bartkowi wiele problemów, będzie chciała odebrać im Kalinkę i pozbawić ją spadku.

M jak miłość" Ula i Bartek
Ula i Bartek – bohaterowie serialu M jak miłość

W szpitalu w Gródku pojawi się również nowy bohater — Janusz Onufrowicz, który wcieli się w rolę kardiologa Grzegorza. W dniu pogrzebu Marzenki i Andrzejka Artur Rogowski (Robert Moskwa) dostanie ataku serca i to właśnie nowy lekarz uratuje mu życie.

Do obsady serialu dołączy również piękna pani psycholog Dagmarę Bednarek, którą zagra Marianna Janczarska, córka Ewy Błaszczyk.

Czy Wy też czekacie z niecierpliwością na to, co przyniosą nowa odcinki serialu M jak miłość? Czy nowi bohaterowie skradną serca telewidzów?

Źródło: Instagram M jak miłość

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz