„M jak miłość”: Rozstanie Kalskiej i Roznerskiego źle wpłynie na ich pracę na planie? Łepkowska nie ma wątpliwości, że …

22 stycznia 2022
Przez: : M.J

Ilona Łepkowska w jednym z wywiadów odniosła się do rozstania Adriany Klaskiej i Mikołaja Roznerskiego. Choć para nie jest już razem to nadal będą się spotykać na planie M jak miłość, gdzie grają. Jak ich pracę po rozstaniu widzi Ilona Łepkowska, która pisała scenariusze do tego popularnego serialu w latach 200-2007?

Mikołaj Roznerski i Ada Kalska nie są już parą

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli uznawani za jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Choć sami unikali wypowiadania się na temat swojego życia prywatnego, to nie uniknęli informacji w mediach na swój temat. Byli razem przez cztery lata i spekulowano nawet, że para jest już po zaręczynach i ślubie. Choć nigdy nie potwierdzili tych doniesień, to jak już teraz wiadomo ich związek dobiegł końca.

Zobacz także: Z kim spotykał się Mikołaj Roznerski? Przypominamy wszystkie partnerki aktora!

Adriana Kalska na swoim profilu w mediach społecznościowych potwierdziła, że jej związek z Roznerskim to już przeszłość. Para rozstała się w połowie grudnia i choć nic nie wskazywało na to, że nad ich związkiem zawisły czarne chmury, to niestety fani tej dwójką muszą się pogodzić z tym, że każdy z nich postanowiła pójść swoją drogą.

“Wypowiem się na ten temat raz i OSTATNI. Tak to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z @mroznerski. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi rozeszły się, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie.”– napisała Adriana na Instagramie.

Choć Mikołaj i Ada nie są już parą w życiu prywatnym, to nadal będą widywali się na planie serialu M jak miłość. W produkcji stacji TVP grają parę i na pewno ich rozstanie nie ułatwi im pracy. Teraz jeden z portali postanowił zapytać byłą już scenarzystkę Emki, jak widzi ich dalsze losy w serialu. Jak przyznała, zarówno Ada, jak i Mikołaj nie będą mieli łatwego zadania grając wciąż zakochanych na ekranie.

Ilona Łepkowska skomentowała pracę na planie Roznerskiego i Kalskiej

Jak wyznała Łepkowska w wywiadzie dla portalu Fakt, nie ma wątpliwości, że aktorzy mogą mieć problem z powstrzymaniem emocji.

Zobacz także: Co dalej z Izą i Marcinem w M jak miłość? Co wydarzy się po rozstaniu aktorów?

“Myślę, że kiedy dwójka aktorów, która pracuje ze sobą, nagle się rozstaje, może to być pewien problem na planie. Jeśli postanowili pójść osobnymi drogami, a wciąż będą się spotykać w pracy, to nie sądzę, że będą umieli tak po prostu wyłączyć prywatne emocje. To nie dzieje się za pomocą magicznego przycisku. Z pewnością dość ciężkie może być to dla tej strony, która została, krótko mówiąc, porzucona”- skomentowała Ilona Łepkowska.

M jak miłość.
Roznerski i Kalska grają parę w M jak miłość.

Jak również dodała, jeżeli miałaby wpływ na dalsze losy Izy i Marcina w M jak miłość dałaby im czas, aby poukładali swoje życie prywatne:

“Co do scen całowania… cóż, Mikołaj i Ada są profesjonalistami, więc wiedzą, że muszą wykonać zadanie, choć z pewnością nie będzie to łatwe. Ale gdybym ja miała na to wpływ, spróbowałabym tak wpłynąć na plan produkcyjny, żeby dać im trochę czasu na ochłonięcie”- dodała.

Bez wątpienia dla Ady i Mikołaja będzie to niełatwa sytuacja. Niemniej jednak obydwoje są profesjonalistami i nie mamy wątpliwości, że będą potrafili odstawić życie prywatne na bok będąc na planie M jak miłość.

Źródło: Fakt / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz