Madzia Wójcik po rozstaniu wyjechała na egzotyczne wakacje! Zachwyciła zdjęciem w bikini!

8 października 2020
Przez: : M.J

Madzia Wójcik po rozstaniu wyjechała na egzotyczne wakacje i zdjęciem ze słonecznego Mykonos podzieliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych. Można śmiało powiedzieć, że Oleh najwyraźniej nie wie, co stracił! Zobaczcie!

Związek Magdaleny Wójcik i Oleha rozwijał się na naszych oczach. Jak pamiętamy, wzięli oni udział w reaktywowanym po latach programie „Big Brother” i to właśnie tam zapałali do siebie uczuciem. Co więcej, to właśnie dziewczyna sięgnęła po główną nagrodę. Podczas finałowego odcinka obydwoje zapewniali, że chcą spróbować wspólnego życia poza murami domu Wielkiego Brata.

Źródło:
https://www.instagram.com/madzia.official/

Choć wiele osób nie dawało tej dwójce szans na zbudowanie relacji, to ku zaskoczeniu postanowili oni ze sobą nawet zamieszkać. Dodajmy, że Magda przeprowadziła się z Londynu do Warszawy, żeby być bliżej swojego ukochanego. Najwyraźniej ta decyzja nie była dobrym pomysłem, bo po kilkunastu miesiącach ich związek się rozpadł.

Zobaczcie: To koniec związku Madzi i Oleha z „Big Brothera”! Post dziewczyny chwyta za serce!

Jak się teraz okazuje, Magda postanowiła wyleczyć swoje złamane serce, wybierając się na egzotyczne wakacje z paczką znajomych. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym zwyciężczyni „Big Brothera” prezentuje swoje wdzięki i musimy przyznać, że wygląda obłędnie! Zobaczcie!

Madzia Wójcik po rozstaniu wyjechała na egzotyczne wakacje!

Jak mówi znane powiedzenie, po każdej burzy zawsze wychodzi słońce i idealnie pasuje ono do poniższego zdjęcia. Magda zaprezentowała swoim obserwatorom zdjęcie, na którym pręży swoje zgrabne ciało w promieniach greckiego słońca. Jak zaznaczyła, relaks jest dla niej najlepszym sposobem na odstresowanie się:

„Pozdrawiam z malowniczego Mykonos. U mnie pełen relaks 🌞 Jakie Wy macie sposoby na odstresowanie się ? 💁‍♀️”

Źródło:
https://www.instagram.com/madzia.official/

Na InstaStory dziewczyny pojawiło się również mnóstwo filmików, na których widzimy, że przyjaciele są dla niej ogromnym wsparciem w tym trudnym czasie. Co więcej, wraz z Magdą na Mykonos wybrał się również Spiker, którego widzowie mogą znać z kontrowersyjnego programu „Warsaw Shore”.

Źródło:
https://www.instagram.com/madzia.official/
Źródło:
https://www.instagram.com/madzia.official/

Myślicie, że wakacje pozwolą Madzi zapomnieć, chociaż na chwilę o Olehu?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej