Madzia Wójcik w bardzo wyciętym bikini chwali się kobiecymi kształtami.

8 lipca 2020
Przez: : W.M.

Zwyciężczyni „Big Brothera” opublikowała kolejne zdjęcia w sieci, które oczarowały jej obserwatorów. Madzia Wójcik w bardzo wyciętym bikini.

Madzia, która pochwalić się może bardzo kobiecymi kształtami, ponownie pokazała, jak prezentuje się w stroju kąpielowym.

Madzia Wójcik to uczestniczka pierwszej edycji reaktywowanego po wielu latach reality-show „Big Brother”. 32-latka bardzo szybko zdobyła sympatię współmieszkańców i widzów, którzy odbierali ją, jako bardzo otwartą i przyjazną, a także niesamowicie tolerancyjną osobę. Jej usposobienie sprawiało, że widzowie ją pokochali i to dzięki ich głosom ostatecznie znalazła się w finale i wygrała „Big Brothera”.

W programie Wójcik poznała także swojego wybranka – Oleha, z którym do dziś tworzy szczęśliwy i udany związek.

Madzia Wójcik w bardzo wyciętym bikini chwali się kobiecymi kształtami

Uczestnictwo w reality-show „Big Brother” sprawiało, że Madzia zdobyła ogromną popularność. Z dnia na dzień jej profil na Instagramie zaczęła śledzić ogromna ilość internautów, a dziś Wójcik pochwalić się może ponad 262 tys. obserwatorami.

Wójcik bardzo ochoczo dzieli się ze swoimi followersami wieloma zdjęciami i relacjami, a także chętnie zabiera głos w sprawach społecznych.

Tym razem na profilu zwyciężczyni „Big Brothera” znalazły się nowe zdjęcia, na których Wójcik zaprezentowała swoją figurę. Zobaczcie. Madzia Wójcik w bardzo wyciętym bikini chwali się kobiecymi kształtami.

Pod fotkami gwiazdy reality-show pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych internatów, którzy komplementowali urodę i kobiecą figurę Wójcik.

Piękna kobieca figura”

“Idealnie wyglądasz❤️”

“Przepiękna sylwetka”

“No Madziu ty widać bardzo lubisz swoje ciało bo coraz więcej pokazujesz no skąpiutki ten stój ale bardzo ładnie wyszłas brawo.”

Nie da się ukryć, ze figura Madzi robi wrażenie. O takich kształtach z pewnością marzy niejedna kobieta.

wójcik

A jak Wam podobają się zdjęcia Wójcik w wyciętym bikini? Liczycie na więcej takich fotek?

To nie pierwszy raz, kiedy Madzia pokazała się w stroju kąpielowym. Zobaczcie również: Madzia Wójcik w stroju kąpielowym! Fani: „Twoja figura to hit”

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej