Połącz się z nami

Madzia Wójcik w stroju kąpielowym! Fani: „Twoja figura to hit”

Madzia Wójcik

Moda i uroda

Madzia Wójcik w stroju kąpielowym! Fani: „Twoja figura to hit”

Madzia Wójcik lubi eksponować swoją figurę w mediach społecznościowych. Co ciekawsze, ma ona bardzo kobiece kształty, którymi zachwycają się internauci! Zobaczcie kolejne zdjęcie Madzi w samym stroju kąpielowym, które jak zwykle zostało szeroko skomplementowane! Madzia Wójcik w stroju kąpielowym!

Madzia Wójcik nie schodzi z języków internautów, a wszystko to za sprawą aktywnie prowadzonego profilu w mediach społecznościowych. Choć reaktywowany po latach „Big Brother” dawno już za nami, Madzia wciąż wzbudza zainteresowanie internautów. 27-latka zyskała ogromną sympatię widzów, dlatego teraz, po ponad roku, najwierniejsi fani dalej doglądają jej życia, sprawdzając co słychać u zwyciężczyni reality-show. Widzowie pokochali ją przede wszystkim za szczerość i pozytywne nastawienie do życia. Madzia to bez wątpienia optymistka, która patrzy na świat przez różowe okulary!

Profil Madzi śledzi 263 tysiący fanów, a liczba ta wciąż się powiększa. Madzia dzieli się tam przeróżnymi zdjęciami. Ostatnio prym wiodą jej fotografie pokazujące ciekawe, bardzo oryginalne i kolorowe stylizacje oraz te, w samych strojach kąpielowych, na których Madzia eksponuje swoje ciało. Ostatnio informowaliśmy Was o zdjęciu Madzi w cielistym bikini, któremu towarzyszyła mądra refleksja o samoakceptacji – o tym więcej przeczytacie TUTAJ!

Madzia Wójcik w stroju kąpielowym!

W najnowszym wpisie Wójcik znów podzieliła się fotografiami w samym stroją kąpielowym. Tym razem pozuje ona na tle basenu, w jednym ze SPA, gdzie udała się z przyjaciółkami na „babski wyjazd”. Ubrana jest w kolorowe bikini, które podkreśla jej kobiece kształty.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Fani od razu skomplementowali jej niezwykle kobiecą figurę:

„Piękna jak zawsze 😍😍”

„Twoja figura to hit! 🍐Po prostu jak u postaci z bajki! 😍❤️

„Świetna figura, super zdjęcia, wspaniały wypoczynek, brawo ❤️”

„Madziu wyglądasz cudnie, masz piękną kobiecą figurę. Ile ja bym dała za takie bioderka 😉”

Zgadzacie się z internautami? Podoba się Wam figura Madzi Wójcik?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry