Połącz się z nami

Maffashion, Magda Wójcik i Oleh w tych samych stylizacjach!! Oleh w spódnicy rozbawił internautów!

Moda i uroda

Maffashion, Magda Wójcik i Oleh w tych samych stylizacjach!! Oleh w spódnicy rozbawił internautów!

Dwójka uczestników pierwszej edycji Big Brothera oraz najpopularniejsza modowa blogera, ostatnie parę dni spędzili w gronie znajomych, gdzie chętnie pokazywali zdjęcia i filmiki w swoich social-mediach. Jednak ostatnie zdjęcia, które pojawiły się na profilach tej trójki rozbawiły do łez internautów! Zobaczcie, jak się prezentowali Maffashion, Magda Wójcik i Oleh w tych samych stylizacjach!

Magda Wójcik wygrywając pierwszą reaktywowaną po latach edycję programu Big Brother nie tylko zdobyła główną nagrodę, ale w programie również poznała Oleha, z którym stworzyła udany związek. Udział w programie i jego wygranie pozwoliło Magdzie wrócić do Polski, bo jak wiemy wcześniej mieszkała w Londynie. Od jakiegoś już czasu swoje życie układa wraz z Olehem w stolicy. Jak również widzimy, mają oni coraz to więcej znajomych ze świata polskiego show-biznesu.

Jak się okazuje, pierwsze dni Nowego Roku, Magda wraz z Olehem i grupą przyjaciół spędzili na Suwalszczyźnie. Również do ich grona dołączyła Maffashion, która zapewne wraz z Magdą ma wiele wspólnych tematów odnośnie mody.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B5PVpwPgUAvS0DKe1kTu4-7Ucs7SY1bvDJ9WFM0/

Jak wiemy obie panie interesują się światem mody. Nie raz widywaliśmy je w stylizacjach, które bez wątpienia zwracały na siebie uwagę. Tym razem postanowiły jedną z nich podzielić się również z Olehem!

Maffashion, Magda Wójcik i Oleh w tych samych stylizacjach!

Obie dziewczyny zaprezentowały się w stylizacji zaprojektowanej przez Annę Kubisz. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ten strój ubrał na siebie również Oleh, czym rozbawił do łez internautów.

„Nie chce nic mówić, ale modelka nr 3 ma chyba najlepsze nogi 😅.💪🏼  Takie tam z weekendu na Suwalszczyznie ❤️”- podpisała zdjęcia Maffashion

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B7LeRPhFcSh/
Źródło:
https://www.instagram.com/p/B7LeRPhFcSh/
Źródło:
https://www.instagram.com/p/B7LeRPhFcSh/

„Olo zdecydowanie wygrał, nogi jak u prawdziwej modelki 😝🙈”

„Nie no dziewczyny wy wyglądacie bosko, ale Olo wymiata 😉😁”

„Dziewczyny wyglądacie pięknie , ale Olo rozwalił system 😂”

Musimy przyznać, że tymi zdjęciami dziewczyny i Olo udowodnili, że oprócz przyjaźni, która ich łączy mają ogromne poczucie humoru!

A Wy którą modelkę wolicie 1,2 czy 3?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry