Magda Gessler odchodzi z TVN? To już koniec „Kuchennych rewolucji”?

6 lipca 2022
Przez: : W.M.

Według najnowszych doniesień medialnych współpraca najsłynniejszej polskiej restauratorki z TVN-em stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Magda Gessler podobnie jak Edward Miszczak także odjedzie ze stacji? Sensacyjne doniesienia.

Odejścia z TVN

Na początku czerwca Edward Miszczak ogłosił, że odchodzi ze stacji TVN. Po wielu latach współpracy dyrektor programowy postanowił pożegnać się z funkcją, którą pełnił przez ponad 25 lat swojej kariery zawodowej. Informacja o odejściu Miszczaka zaskoczyła nie tylko widzów, ale również pracowników, którzy głośno wyrażali swoje ubolewanie.

Krótko po tym, w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia o przejściu byłego dyrektora programowanego TVN do stacji Polsat. Jednak dotychczas zarówno Miszczak, jak i stacja nie potwierdzili tych informacji.

To jednak nie jedyne odejście gwiazd z TVN. Po sensacyjnych doniesieniach o przejściu do konkurencyjnej stacji także Małgorzaty Rozenek, teraz mowa o zakończeniu współpracy z TVN również Magdy Gessler.

Magda Gessler przejdzie do Polsatu?

Magda Gessler to niewątpienie jedna z największych gwiazd stacji TVN. Od 2010 roku z sukcesem prowadzi min program Kuchenne rewolucje.

Zobacz także: Edward Miszczak nowym dyrektorem programowym w Polsacie?

O tym, że współpraca Gessler z TVN-em stoi pod znakiem zapytania, poinformował Super Express. Tabloid wyraźnie zasugerował, że Gessler może odejść do stacji Polsat za Edwardem Miszczakiem, któremu wiele zawdzięcza.

„Magda wiele zawdzięcza Edwardowi. To on zrobił z niej gwiazdę. Dla Magdy nieważna jest stacja. Wie, że i w Polsacie będzie numerem 1”– zdradza informator TVN

Jak dodaje tabloid, Magda w Polsacie może liczyć na nowy program kulinarny i dobre warunki.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że jakiś czas temu słynna restauratorka w rozmowie z serwisem x-news, żaliła się, że jej programy przynoszą niebotyczne pieniądze dla stacji TVN, a ona ma z tego jedynie skromną działkę.

„To, co robię dla telewizji nie ma nic wspólnego z tym, ile zarabiam. To odległość kosmiczna. W TVN-ie nie ma się procentu z reklam, ani od niczego. Mam skromną stałą działkę, bardzo skromną w stosunku do tego, co się na świecie płaci za telewizję i to tak udany program” – powiedziała Gessler w rozmowie z serwisem x-news

Magda Gessler nie skomentowała jeszcze doniesień o swoim odejściu ze stacji TVN i przejściu do konkurencyjnego Polsatu.

Magda Gessler odchodzi z TVN
Magda Gessler/fot. AKPA

Jeśli informacje te potwierdzą się, czy oznaczać to będzie, że widzowie już niedługo pożegnają się z Kuchennymi rewolucjami?

źródło: Se.pl/Instagram/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej