Połącz się z nami

Magda Gessler OSTRO zareagowała na wpis internautki! Nie przebierała w słowach w OBRONIE córki LARY!

Z życia gwiazd

Magda Gessler OSTRO zareagowała na wpis internautki! Nie przebierała w słowach w OBRONIE córki LARY!

Całkiem nie dawno znana restauratorka, Magda Gessler świętowała swoje 66 urodziny. Jedna z internautek pod filmikiem, który Magda dostała od swoich dzieci, postanowiła wystawić jej cierpliwość na próbę i w okropnym wpisie skrytykowała jej córkę Larę! Gessler stanęła w obronie ukochanej córki, która została okropnie obrażona! Zobaczcie!

View this post on Instagram

Przed urodzinami …. 8 lipna #mg

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Magda Gessler z okazji swoich 66.urodzin dostała urodzinowy prezent od córki Lary i syna Tadeusza. Dzieci gwiazdy postanowiły nagrać dla swojej mamy urodzinowe życzenia, a na nagraniu możemy zauważyć, że szykują dla swojej mamy urodzinową niespodziankę! Gwiazda aktualnie przebywa w Meksyku i dlatego jej dzieci nie mogły osobiście wręczyć prezentu swojej ukochanej mamie.

Filmik wzruszył Magdę, a nagranie spodobało się również wielu jej fanom, których Gessler nazywa „Zakonem Miłości”. Pojawiło się też całe mnóstwo komentarzy od internautów, którzy w swoich wpisach składali jurorce „MasterChefa” urodzinowe życzenia.

” Moje najukochańsze … ale niespodzianka”

View this post on Instagram

Moje najukochańsze … ale niespodzianka ..#mama #mg #besos

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Wśród wielu życzeń pojawił się jeden wpis, obok którego Magda nie mogła przejść obojętnie. Jedna z internautek w bardzo okrutny sposób skomentowała urodę jej córki, Lary!

Internautka porównała wygląda Lary do osoby, która choruje na progerię! Choroba ta jest rzadkim genetycznie uwarunkowanym zespołem, który charakteryzuje się przyspieszonym procesem starzenia!

„Wiem, że każda mama kocha swoje dziecko, ale ta twarz. Lara nie choruje może na progerie? Tak wygląda”– napisała w komentarzu internautka.

Ten wpis nie uszedł uwadze Magdy i nic dziwnego, że restauratorka tym razem nie mogła się powstrzymać i w ostry sposób odpowiedziała!

„Pani choruje na zanik mózgu. Progeria rozwija się w pierwszych czterech latach. Trochę poczytać i nie podawać bzdur. Wstyd. Won mi stąd zazdrosna babo”-odpowiedziała wyraźnie wściekła restauratorka.

View this post on Instagram

My @lara_gessler i mama #mg #besos łazienka pachnąca,..

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Najwidoczniej nie tylko ona poczuła się urażona tym wpisem, ponieważ zaraz po jej odpowiedzi ruszyła lawina komentarzy od jej „Zakonu Miłości”. Fani Magdy nie kryli swojego oburzenia wpisem hejterki i również ostro zareagowali na te obraźliwe słowa!

„twarz jak twarz…ale z panią coś nie tak i to pewne. Lara nie potrzebuje 2godz na centymetrowy make up żeby wysłać ukochanej mamie życzenia, bo o to chodziło. Czyż nie??? 💯 lat Pani Madziu 😘”

„wiele głupich komentarzy przeczytałam w internecie, ale Pani wygrał z wszystkimi… Tak to jest jak palec i język szybszy od mózgu 😡”

„pièknie skomentowane.Na hejt trzeba reagować od razu.Uwielbiam Pani komentarze🌺🎈✋”– to tylko niektóre z komentarzy od fanów Magdy.

My również nie podpisujemy się pod słowami hejterki i uważamy, że takie komentarze są nie na miejscu. Magdzie życzymy również wszystkiego, co najlepsze i aby nie musiała już nigdy czytać tak okropnych wpisów!

Też uważacie, że internautka posunęła się o krok za daleko?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry