Magda i Wiktor mają w planach zaręczyny? Zwycięzca “Love Island 4” wszystko zdradził!

22 października 2021
Przez: : MC

Mimo, że 4. edycja Love Island już za nami, losy uczestników wciąż są bacznie obserwowane przez widzów. Nie brakuje również pytań i domysłów związanych z życiem zwycięzców. Wiktor zabrał głos w sprawie zaręczyn!

Love Island 4

Za nami 4. edycja randkowego reality show, podczas którego poznaliśmy masę fascynujących osobowości i historii. Trzeba przyznać, że w tym sezonie widzowie nie mogli narzekać na nudę! Przypomnijmy, że do wielkiego finału zakwalifikowali się: Paulina i Andrzej, Aleksandra i Armando oraz Magda i Wiktor, którzy ostatecznie zwyciężyli program. Jednogłośnie wybrali również miłość zamiast pieniędzy, dzięki czemu oboje otrzymali nagrodę w wysokości 50 tys. zł.

Zobacz także: Magda i Wiktor zdradzili, na co przeznaczą pieniądze z wygranej

Historia Magdy i Wiktora rysowała się na oczach całej Polski. Ich relacja z każdym odcinkiem stała się coraz silniejsza, a miłość kwitła w najlepsze. Magda z Wiktorem byli również pierwszą parą, która udała się do słynnej kryjówki. Niedługo później nie tylko Islandersi, ale i widzowie byli pewnie, że Magda i Wiktor stanowią najsilniejszą parę w całej edycji.

Wiktor o zaręczynach

Nie da się ukryć, że większość uczestników reality show szybko zyskuje sympatię widzów jak i prawdziwych fanów. Tak stało się również w przypadku zwycięzców 4. edycji Love Island, którzy aktywnie działają w mediach społecznościowych i są w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami.

Zobacz także: Mona i Bruno już się rozstali.

Internauci ochoczo śledzą losy Magdy i Wiktora, który umożliwił swoim obserwatorom zadawanie pytań. Jeden z nich zapytał o zaręczyny, czyli temat, który niewątpliwie interesuje wielu z Was. Jak się okazuje, zwycięzca programu postanowił zabrać głos. Krótko i na temat powiedział:

“Wszystko w swoim czasie, kochani”

Wiktor o oświadczeniu się Magdzie

Trzymacie kciuki za Magdę i Wiktora?

źródło: Instagram Magdy Lichoty / Wiktora Biernackiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej