Magdalena Stępień skomentowała ślub Rzeźniczaka. Jej słowa mogą zaskoczyć

29 listopada 2022
Przez: : W.M.

We wtorek media zelektryzowała wiadomość o ślubie Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej. Jak na wieści o nowym stanie cywilnym swojego byłego partnera zareagowała Magdalena Stępień?

Jakub Rzeźniczak od kilku lat regularnie pojawia się najpierwszych stronach gazet i portali, a wszystko za sprawą jego życia uczuciowego. W 2020 roku związek piłkarza i Edyty Zając rozpadł po kilku latach małżeństwa, gdy na jaw wyszło, że Rzeźniczak ma nieślubną córkę z inną kobietą.

Stępień i Rzeźniczak poznali się na początku 2020 roku, a wkrótce para przekazała informacje, że spodziewa się dziecka. Krótko przed tym, jak na świecie pojawił się ich synek, Stępień poinformowała, że nie jest już z Rzeźniczakiem. Niedługo później piłkarz zaczął spotykać się z Paulina Nowicką, której oświadczył się na początku tego roku.

We wtorek piłkarz i jego ukochaną pochwalili się, że są już po ślubie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Paulina N. (@paulinaa__nowicka)

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak wziął ślub! Zobaczcie, jak wyglądała jego żona Paulina Nowicka

Stępień o ślubie Rzeźniczaka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka od pewnego czasu tworzyli udany związek i chętnie chwalili się swoją miłością. Chociaż piłkarz oświadczył się swojej ukochanej kilka miesięcy temu, do tej pory zakochani nie zdradzali, kiedy planują się pobrać.

W nocy z poniedziałku na wtorek Jakub Rzeźniczak wspólnie ze swoją ukochaną ogłosili radosną nowinę i pochwalili się, że są już po ślubie.

Po śmierci synka Magdaleny i Jakuba, Stępień udzieliła kilku wywiadów, w których podkreślała, że nie temat Rzeźniczaka jest już zakończony w jej życiu i nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Po tym, jak media przekazały informacje o ślubie Jakuba i Pauliny, Magdalena w rozmowie z JastrząbPost wyjaśniła, że temat jej byłego partnera nic ją już nie interesuje.

„Nie rozmawiam o nich, oni mnie nie interesują tak, jak powiedziałam w poprzednim wywiadzie” – powiedziała Stępień

Zaskoczeni?

źródło: Instagram/Jastrzabpost.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej