Maja Hyży coraz bliżej szczęśliwego rozwiązania! Jej forma zachwyca!

25 czerwca 2020
Przez: : J.J

Maja nadrabia dodawanie ciążowych fotek w mediach społecznościowych. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcie, na którym widać, że córeczka spieszy się z przyjściem na świat! Maja Hyży coraz bliżej szczęśliwego rozwiązania! Ciąża jej służy!

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Maja Hyży zasłynęła dzięki udziałowi w programie “X-Factor”, w którym wystąpiła ze swoim byłym mężem – Grzegorzem. Choć występowali osobno zostali zapamiętani jako rozśpiewane i niezwykle sympatyczne małżeństwo. Ku zdziwieniu widzów, jakiś już czas temu postanowili się rozstać, o czym poinformowali parę miesięcy po zakończeniu show. Każde z nich rozpoczęło układać życie od nowa.

Maja kontynuowała swoją karierę muzyczną i co jakiś czas dawała o sobie znać, wydając kolejne single. Teraz jednak znajduje się na językach wielu ludzi, a to za sprawą jej ciąży. Maja i jej partner życiowy Konrad spodziewają się córeczki. O tym fakcie poinformowała Maja w mediach społecznościowych. Artystce długo udało się utrzymać informację tę w tajemnicy, kiedy dodała pierwsze ciążowe zdjęcie, miała już całkiem sporych rozmiarów brzuszek.

Od tej pory Maja nadrabia zaległości. Co bądź informowaliśmy Was o aktywności piosenkarki w sieci. Ostatnio pisaliśmy, jak Maja nazwie swoją córeczkę – o tym przeczytacie TUTAJ! Innym razem, gdy opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie w leśnej scenerii ze swoim partnerem – o tym natomiast TUTAJ!

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Maja Hyży coraz bliżej szczęśliwego rozwiązania!

Dziś, Maja po raz kolejny zaprezentowała kolejne, ciążowe zdjęcie. Tym razem pozuje w ogrodzie. Brzuszek Mai jest już całkiem sporych rozmiarów, a co ciekawsze idzie w dół, co oznacza, że szczęśliwe rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami!

“Dorwałam lustro i cyknęłam sobie fote😊
Brzuch poszedł w dół więc odliczam dni, ale uśmiech i humor nie opuszcza mnie 😁”
– skomentowała zdjęcie

Fani zwrócili uwagę, na szczupłe nogi Mai i skomplementowali jej wygląd:

“Majka stworzona do tego stanu! Szczupła, drobna a brzuszek jest jak idealna piłeczka❤️widać, że szczęśliwa! Trzymam kciuki 🌹🌹🌹”

“Zazdro figury ❤️👏🔥”

“Oj widać że końcówka ❤️🔥😁”

Co uważacie o najnowszej fotografii Mai? My jesteśmy zachwyceni!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej