Maja Hyży odpowiada na krytykę: “Nie jesteś w stanie zniszczyć mnie HEJTERZE !”

30 czerwca 2020
Przez: : J.J

Maja Hyży przeżywa obecnie bardzo szczęśliwy czas. Lada chwilę powita na świecie swoją córeczkę. Dodając liczne ciążowe zdjęcia, często musi mierzyć się z hejtem. Zobaczcie, jak odpowiedziała na krytyczne komentarze! Maja Hyży odpowiada na krytykę: “Nie jesteś w stanie zniszczyć mnie HEJTERZE !”

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Maja Hyży jest ostatnio na językach wielu mediów, a wszystko to za sprawą jej ciąży. Wraz ze swoim partnerem Konradem, lada chwila powitają swoją córeczkę. Maja jest już mamą dwóch synków z wcześniejszego małżeństwa, z Grzegorzem Hyży.

Co ciekawsze, Maja długo ukrywała swój błogosławiony stan. Dopiero w późniejszym etapie ciąży poinformowała fanów i media, dodając zdjęcie z całkiem dużym brzuszkiem. Od tej pory artystka nadrabia zaległości. Praktycznie co dnia na profilu Mai pojawiają się nowe fotografie wykonane na profesjonalnych sesjach zdjęciowych, bądź podczas codziennych zajęć.

Ostatnio informowaliśmy Was o Mai, a to za sprawą jej zdjęcia, na którym wyeksponowała swoją świetną formę. Maja oprócz ciążowego brzuszka wciąż jest posiadaczką zjawiskowej figury – o tym TUTAJ!

Innym razem informowaliśmy Was o Mai, gdy opublikowała piękne zdjęcie z partnerem. O tym, jak prezentują się przyszli rodzice przeczytacie TUTAJ!

Maja Hyży odpowiada na krytykę.

Dziś, Maja pochwaliła się kolejnym zdjęciem, na którym pozuje na tle natury. Maja ubrana jest w piękną, pomarańczową sukienkę, która eksponuje jej brzuszek. Zdjęciem tym artystka odniosła się do hejtujących ją osób, które zarzucają jej zbyt częste publikowanie ciążowych zdjęć. Dosadnie napisała:

“Nie jesteś w stanie zniszczyć mnie HEJTERZE !
To szczera radość i prawdziwe uczucie, którym chcę zarażać innych. Jestem w ciąży i będę o tym mówić głośno i wyraźnie – bo kiedy jak nie teraz !!❤ A jesli coś Ci nie pasuje to wypad z mojego konta 😉(…)”

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Fani stanęli murem za artystką. Posypały się liczne komentarze:

“Maju jesteś piękna mądra kobietą Ci co Cie hejtuja po prostu Ci zazdroszczą ❤️❤️”

“Pani Maju ciąża to najpiękniejszy czas w życiu kobiety i Pani wygląda przepięknie;)) dużo szczęścia i zdrowia i nie przejmować się słabymi ludźmi których zżera zazdrość i zawiść”

Jak podoba się Wam najnowsze zdjęcie Mai?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej