Maja Hyży wybiera suknię ślubną. Wokalistka przymierza naprawdę odważny model!

20 kwietnia 2022
Przez: : KS

Maja Hyży wraz ze swoim partnerem Konradem Kozakiem przygotowuje się do jednego z najważniejszych dni w ich życiu. Niektóre szczegóły z dnia ich ślubu nie są już owiane tajemnicą. Wokalistka jest w trakcie wyboru sukni ślubnej. Trzeba przyznać, że modele, które przymierza mogą wydawać się naprawdę odważnym wyborem!

Maja Hyży i Konrad Kozak

Maja Hyży to polska wokalistka, która większą rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi jednej z edycji programu X Factor. Mimo, że nie udało jej się zwyciężyć, zdobyła dużą sympatię widzów. Warto zaznaczyć, że na przesłuchania do muzycznego show stawiła się wraz z ówczesnym mężem – Grzegorzem Hyżym. Para doczekała się dwójki dzieci, jednakże w 2013 roku rozwiodła się.

Kilka lat później, wokalistka związała się z Konradem Kozakiem. Mimo, iż ich miłość nie narodziła się od pierwszego wejrzenia, wszystko wskazuje na to, że są ze sobą naprawdę szczęśliwi. Artystka często podkreśla, że może liczyć na wsparcie swojego ukochanego, a tym samym realizuje się w branży muzycznej.

Hyży i Kozak w lipcu 2020 roku powitali na świecie córkę Antoninę. Aktualnie, Maja jest już w zaawansowanej ciąży, czym chętnie chwali się w social mediach oraz czerwonym dywanie, gdzie eksponuje brzuch.

Maja Hyży ślub
Ślub Mai Hyży i Konrada Kozaka ma odbyć się w październiku

Zobacz także: Znamy płeć drugiego dziecka Mai Hyży i Konrada Kozaka!

Maja Hyży w sukni ślubnej

Wszystko wskazuje na to, że Maja Hyży i Konrad Kozak już niebawem staną na ślubnym kobiercu. Co więcej, artystka zdradziła, że ceremonia odbędzie się na zagranicą, a konkretnie na Bali. Wszystko ma odbyć się zgodnie z marzeniami nowożeńców.

Przygotowania do tego szczególnego dnia idą już pełną parą. Gwiazda wyznała, że w organizacji pomagają im przyjaciele. Dzięki temu, przyszła mama może skupić się na ciąży oraz wyborze sukni ślubnej.

Niedawno, w sieci projektant Robert Czerwik uchylił rąbka tajemnicy z przymiarek sukni ślubnej Mai Hyży. To właśnie on będzie odpowiedzialny za kreację panny młodej. Nie da się ukryć, że pod zdjęciem zdania internautów na temat stylizacji są dość podzielone:

,,Piękna Maja😍❤️ i piękna suknia👏”

,,Kreacja nietrafiona… Zabrakło klasy 😢”

A Wam jak podoba się suknia ślubna Mai Hyży, którą przymierzyła w pracowni Roberta Czerwika?

źródło: Instagram Mai Hyży/Instagram Roberta Czerwika

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej