Sylwester Marzeń w TVP: Maja Hyży potwierdziła ciążę! Zna już płeć dziecka?

1 stycznia 2022
Przez: : M.S.

Dzień przed imprezą sylwestrową z Zakopanem wyszła na jaw, że wokalistka spodziewa się czwartego dziecka! Podczas szampańskiej imprezy, Maja Hyży potwierdziła ciążę! Zobaczcie, jak to zrobiła!

Ciąża Mai Hyży

Maja Hyży to wokalistka, która swoją karierę w polskim show0 biznesie rozpoczęła od udziału w muzyczny talent show X Factor. Chwile po zakończeniu programu, piosenkarka rozstała się ze swoim ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyży, który po czasie ożenił się z prezenterką Polsatu, Agnieszką Popielewicz.

Zobacz także: Kim jest parter Mai Hyży?

Aktualnie Maja jest w związku z Konradem Kozakiem, z którym ma córeczkę Antosię, która urodziła się w lipcu 2020 roku. Jakiś czas temu czujni internauci zauważyli na zdjęciu, które zamieściła Maja na swoim Instagramie, nieco zaokrąglony brzuszek artystki. Do niedawna Hyży nie skomentowała tych doniesień.

Wszystko stało się jasne, gdy dzień przed huczą imprezą sylwestrową, piosenkarka pojawiła się na próbie na scenie w Zakopanem i prezentowała ciążowe krągłości. Stan Mai potwierdził jej menadżer, który w rozmowie z Plotkiem wyznał, że Hyży jest w ciąży. Jak poinformował inny z portali plotkarskich, piosenkarka zamierzała oficjalnie potwierdzić ta informacje właśnie podczas występu na Sylwestrze Marzeń z Dwójką.

Maja Hyży potwierdziła ciążę

Tak jak podejrzewano, Maja potwierdziła ciążę podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem. W rozmowie z reporterką jastrzabpost, piosenkarka wyznała, że czuje się dobrze w stanie błogosławionym.

“Ciut gorzej jak z Tosiulką, ale myślę, że przejdzie… Mam przeczucie, że to będzie chłopak, ale Konrad myśli odwrotnie”.– wyznała Hyży.

Ponadto poinformowała, że aktualnie jest pod koniec trzeciego miesiąca ciąży.

Źródło: jastrzabpost, Instagram Mai Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej