Maja Hyży skrytykowała zachowanie Agnieszki na komunii swoich synów. Co się jej nie spodobało?

23 maja 2022
Przez: : M.S.

W miniony weekend odbyła się Komunia Święta synów Mai i Grzegorza Hyży. Uroczystość została upamiętniona przez paparazzi, a podczas rozmowy z Faktem, Maja wbiła szpilę obecnej partnerce swojego byłego męża.

Komunia synów Mai Hyży

W ubiegłą sobotę, wspólni synowie Mai i Grzegorza przystąpili do Pierwszej Komunii Świętej. Wydarzenie, na którym pojawiła się cała rodzina chłopców było dokładnie dokumentowane przez paparazzi zaproszonych przez wokalistkę.

Na uroczystości obecny był także tata chłopców, który przyszedł wraz ze swoją obecną żoną i jej córką. Przypomnijmy, że jeszcze jakiś czas temu stosunki pomiędzy rodzicami Alexandra i Wiktora były bardzo napięte. Ostatnio jednak piosenkarka przyznała, że kontakty z Grzegorzem się poprawiły.

Zobacz także: Kim jest partner Mai Hyży?

W rozmowie z Faktem, Maja przyznała, że obecność Grzegorza na Komunii Świętej bardzo ją ucieszyła:

Przyjechała cała moja rodzina, babcie, prababcie, moja siostra, przyjaciele. Dla moich chłopców to wielkie szczęście i wielki dzień. Nie zabrakło też ich taty, więc byłam szczęśliwa, widząc, że taka okoliczność była tak dobrze przez wszystkich potraktowana” – mówiła Maja.

Maja Hyży wbiła szpilę Agnieszce!

Chociaż uroczystość przebiegła bardzo pomyślnie, Maja nie powstrzymała się od zwrócenia uwagi na zachowanie Agnieszki Hyży. Wokalistka zasugerowała, że obecna partnerka Grzegorza nie miała najlepszego nastroju:

Partnerka Grzegorza chyba przyszła nie w sosie, ale taki szczegół nikomu nie popsuł święta Aleksandra i Wiktora. To był ich dzień – wyznała Hyży.

Przypomnijmy, że piosenkarka już jakiś czas temu, podczas koncertu świątecznego ujawniła twarze swoich dzieci. Natomiast ich ojciec, Grzegorz Hyży w jednej ze swoich wypowiedzi sugerował, że nie jest za tym, by pokazywać tożsamość swoich dzieci. Bez wątpienia zarówno muzyk jak i jego obecna żona Agnieszka dość mocno chronią swoją prywatność i być może to obecność paparazzi na uroczystości komunijnej sprawiła, że prezenterka nie miała ochoty się uśmiechać.

Myślicie, że Agnieszka odniesie się do krytyki Mai?

Źródło: Fakt, Akpa, Instagram Mai Hyży/ Agnieszki Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej