Maja Hyży szczerze o małżeństwie z Grzegorzem – wypowiedź artystki szokuje!

31 maja 2021
Przez: : MC

Maja Hyży ponownie zabrała głos w sprawie małżeństwa z Grzegorzem Hyżym. Nie zabrakło mocnych słów! Szczere wyznanie może Was zszokować!

View this post on Instagram

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Kariera

W 2013 roku Maja wraz z ówczesnym mężem – Grzegorzem wystąpiła w muzycznym programie X Factor, który niewątpliwie przyczynił się do wzrostu ich kariery. Maja postanowiła rozwijać się muzycznie i co ciekawe, 2 lata temu z piosenką Błysk/Skin zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. W styczniu 2020 wzięła udział w programie Szansa na sukces. Eurowizja 2020. Ponadto Maję mogliśmy zobaczyć w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym zajęła 4. miejsce.

Zobacz także: Finałowa stylizacja Mai w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Maja Hyży o małżeństwie z Grzegorzem

Maja w 2011 roku wzięła ślub z Grzegorzem Hyżym, a owocem ich miłości są synowie – Wiktor i Alexander. Po 2 latach małżeństwa, czyli niedługo po udziale w programie X Factor para rozstała się. Po czasie Maja związała się z Konradem, a 10 lipca 2020 roku przyszła na świat ich córeczka Antonina

Mimo, że Maja układa sobie życie z innym mężczyzną, z Grzegorzem łączą ich dzieci i… konflikt, który nabrał tempa w ostatnich miesiącach. Maja Hyży zdobyła się wówczas na szczere wyznanie, w którym zdradziła, że jest nękana przez byłego męża.

Zobacz także: Maja Hyży wyznała, że jest nękana przez byłego męża

To jednak nie koniec szokujących opowieści. Maja Hyży udzieliła szczerego wywiadu magazynowi Twoje imperium, w którym zdobyła się na kolejne wyznania. Okazuje się, że na relację z byłym mężem miał wpływ udział w programie.

“Gdy byłam z byłym mężem, nie było kolorowo. Gdy braliśmy udział w talent show X-Factor, pojawiła się rywalizacja. To był gwóźdź do trumny naszego związku, wszystko zaczęło się sypać. Grzegorz nie traktował mnie już jak żony, kogoś bliskiego, ważnego. Byłam dla niego rywalką w drodze do zwycięstwa. Za kulisami programu wiecznie mnie krytykował. Mówił, że jestem słaba wokalnie i negował mój udział w programie” – zdradziła Maja.

Doceniacie szczerość Mai?

źródło: Twoje imperium, Instagram Majahyzy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej