Połącz się z nami

Maja Sablewska odważnie świętuje swoje 41. urodziny – zapozowała bez ubrań!

Maja Sablewska odważne zdjęcie

Z życia gwiazd

Maja Sablewska odważnie świętuje swoje 41. urodziny – zapozowała bez ubrań!

Maja Sablewska z okazji swoich 41. urodzin opublikowała na Instagramie niezwykle odważne zdjęcie. Gwiazda pozuje mając na sobie jedynie rajstopy. Ten widok zachwycił internautów, a w komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów i miłych słów.

View this post on Instagram

A post shared by SABLEWSKA (@sablewska)

Maja Sablewska kariera

Maja rozpoczęła swoją karierę jako menadżerka gwiazd. Współpracowała z takimi artystkami jak Edyta Górniak, Doda, Marina Łuczenko czy Tola Szlagowska. Po czasie zrezygnowała z tej branży, skupiając się na modzie. Dała się bliżej poznać dzięki programom telewizyjnym, w którym przeprowadza metamorfozy uczestniczek. Jednymi z najpopularniejszych są Sablewskiej sposób na modę czy Sablewskiej sposób na… Produkcje te od lat cieszą się ogromną oglądalnością. Ponadto Maja wydała również książki poświęcone modzie. Prywatnie związana jest z muzykiem Wojtkiem Mazolewskim.

View this post on Instagram

A post shared by SABLEWSKA (@sablewska)

Zobacz także: Maja wyeksponowała kobiece kształty
Zobacz także: Maja Sablewska pozuje w bieliźnie

Odważne zdjęcie Mai

Nie da się ukryć, że Maja słynie ze swoich odważnych sesji zdjęciowych. Gwiazda regularnie publikuje w mediach społecznościowych fotografie, którymi zachwycają się internauci. Warto również dodać, że Instagram Sablewskiej to istna kopalnia inspiracji i sztuki, a jej profil cieszy się ogromną popularnością. Obserwuje go bowiem prawie pół miliona osób!

W dniu swoich 41. urodzin Maja Seblewska zdecydowała się na post, w którym zamieściła niezwykle odważne zdjęcie. Stylistka pozuje mając na sobie jedynie rajstopy, eksponując swoje zgrabne i wytatuowane ciało. Trzeba przyznać, że prezentuje się wyśmienicie, tylko spójrzcie:

Maja Sablewska pozuje bez ubrań

Pod postem pojawiły się setki komentarzy od zachwyconych internautów, którzy nie tylko docenili piękno Mai, ale również zasypali ją życzeniami.

„Przepięknie 😍🔥🔥 wszystkiego najlepszego 🔥”

„No ta fota wymiata🔥🔥🔥”

„Wszystkiego co najlepsze 🎈🥂 piękna kobieta jesteś 🔥🔥” – czytamy w komentarzach.

My również dołączamy się do życzeń! A jak Wam podoba się zdjęcie Mai?

źródło: Instagram Sablewska

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry