Połącz się z nami

Majdanowie nowymi prowadzącymi „DDTVN”? Zobaczcie, jak skomentowała to Małgorzata.

majdanowie nowymi prowadzacymi

Z życia gwiazd

Majdanowie nowymi prowadzącymi „DDTVN”? Zobaczcie, jak skomentowała to Małgorzata.

Zmiany personale w „Dzień Dobry TVN” trwają w najlepsze. Czy jest szansa, że to Majdanowie zostaną nowymi prowadzącymi „DDTVN”?

Wielu widzów w roli gospodarzy śniadaniówki widziałoby właśnie Małgorzatę i Radosława. Zobaczcie, jak skomentowała to Perfekcyjna.

Szefowie „Dzień Dobry TVN” od pewnego czasu, robią, co mogą, aby zwiększyć oglądalność programu. Jakiś czas temu dosyć niespodziewanie z programem pożegnali się Magda Mołek oraz Marcin Meller. Już wówczas zastanawiano się, jaka para zastąpi lubiany duet prezenterów. Szybko okazało się, że w tej roli zadebiutuje Paulina Krupińska oraz Damian Michałowski. Kilka tygodni temu na widzów czekały kolejne zmiany. Po pięciu latach współprowadzenia „DDTVN”, z programu odszedł Piotr Kraśko, który rozpaczął współpracę z Faktami TVN”. Już wtedy fani śniadaniówki zadawali sobie pytanie, kto stanie u boku jego telewizyjnej partnerki Kingi Rusin. Jak się jednak okazało, również dziennikarka po 15 latach współprowadzenia „Dzień Dobry TVN”, zrezygnowała z pracy.

Majdanowie nowymi prowadzącymi „DDTVN”?

Nie da się ukryć, że zmiany, które od pewnego czasu mają miejsce wśród prowadzących „Dzień Dobry TVN”, sprawiły, że widzowie chcą wiedzieć, kogo nowego zobaczą w roli gospodarzy show. Jak się okazuje, ostatnio coraz głośniej jest o Agnieszce Woźniak-Starak, która mogłaby powrócić do „DDTVN”, ale informacje te nie są jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Wielu widzów w roli prowadzących widziałoby też ulubienicę stacji Małgorzatę Rozenek-Majdan. 42-latka zadebiutowała na ekranie jako prowadząca „Perfekcyjną Panią Domu” i od tego czasu jej telewizyjna kariera nabrała niebywałego tempa.

Jedna z internautek postanowiła skomplementować Małgorzatę i pod jednym z jej zdjęć zaznaczyła, że to ją chętnie widziałaby jako prowadzącą „Dzień Dobry TVN”.

„Pani to by się świetnie sprawdziła jako prowadząca DD TVN 🙂

Rozenek nie zostawiła tego komentarza bez odpowiedzi i przyznała, że świetnie by się sprawdziła w tej roli u boku Radosława.

też tak myślę😊 moglibyśmy razem z Radziem być parą prowadzących”

majdanowie
https://www.instagram.com/m_rozenek/

Myślicie, że Edward Miszczak rozważy taką opcję i wkrótce Majdanowie zostaną prowadzącymi „DDTVN”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry