Połącz się z nami

Mała Ania przeszła metamorfozę i ścięła włosy! Stan błogosławiony wyraźnie jej służy

Ania Sowińska w długich włosach.

Moda i uroda

Mała Ania przeszła metamorfozę i ścięła włosy! Stan błogosławiony wyraźnie jej służy

Mała Ania pomimo zaawansowanej ciąży postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie i tym razem zdecydowała się na metamorfozę w salonie fryzjerskim. Efektem po pochwaliła się na swoim Instagramie. Jedno trzeba przyznać, ciąża wyraźnie służy Małej, a w nowa fryzura zdecydowanie odjęła jej lat.

Mała Ania i Artur Sowiński zostaną rodzicami

W życiu Anny Aleksandrzak, a od jakiegoś czasu Sowińskiej wiele się dzieje. Najpierw była uczestniczka programu Warsaw Shore poinformowała, że już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Następnie zaskoczyła swoich obserwatorów, publikując zdjęcia ze ślubu. Ania i Artur Sowiński sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w czerwcu. Uroczystość odbyła się w gronie najbliższych, a Mała w tym dniu wyglądała obłędnie w skromnej, białej sukience.

Zobacz także: Zdjęcia z wesela Małej Ani i Artura Sowińskiego.

Ania i Artur swoje pierwsze dziecko powitają na świecie pod koniec roku. Choć początki ciąży nie należały do najłatwiejszych, to miejmy nadzieję, że najtrudniejsze chwile mają już za sobą. Choć jej brzuszek rośnie w oczach, co doskonale widać po dodawanych przez 28-latkę zdjęciach, to przyszła mama nie zapomniała w tym czasie zadbać o siebie.

Na profilu Małej pojawiło się zdjęcie po wizycie w salonie fryzjerskim. Na jaką metamorfozę się zdecydowała?

Mała Ania zmieniła fryzurę

Od kiedy Ania ogłosiła, że jest w ciąży, jest jej nieco mniej w sieci. Niemniej jednak nie zapomina o swoich obserwatorach, którzy z chęcią śledzą jej profil. Tym razem Mała pochwaliła się wizytą u fryzjera. Jak możemy zobaczyć, nadal pozostaje wierna ciemnym włosom, jednak zdecydowała się znacznie je skrócić.

Mała Ania w nowej fryzurze.
Mała Ania i jej nowa fryzura.

W nowej fryzurze Mała wygląda bardzo dziewczęco, a krótsze włosy odjęła jej zdecydowanie lat. Dla nas metamorfoza byłej gwiazdy Warsaw Shore jest zdecydowanie na plus!

Zobacz także: Wiemy, jakiej płci będzie dziecko Małej Ani!

A Wam, jak się podoba?

Zobacz także: Kolejna metamorfoza Małej Ani! Zobaczcie, do kogo porównali ją fani!

Źródło: Instagram Małej Ani

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry