Połącz się z nami

Małgorzata Kożuchowska jako SZATYNKA! PASUJE jej?!

Moda i uroda

Małgorzata Kożuchowska jako SZATYNKA! PASUJE jej?!

Kożuchowska to tradycjonalistka, od zawsze była wierna blond włosom, ale w końcu postanowiła to zmienić! Co zatem skłoniło gwiazdę i dlaczego postanowiła odejść od blondu? Zobaczcie!

Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych aktorek polskich, od lat widujemy ją na szklanych ekranach w domach oraz dużych ekranach kinowych. Choć gwiazda ma już 48 lat nadal wygląda wspaniale! Niedawno pisaliśmy, że wraca do wizerunku a’la HANKA MOSTOWIAK, a wszystko to przez udział w nowym serialu. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
Nowy wizerunek zmienił aktorkę, a fani przeżyli niemały SZOK ale tym razem zmiana jest jeszcze bardziej spektakularna!

Trzy dni temu Małgorzata podzieliła się na swoim profilu, na Instagramie zdjęciami z najnowszej produkcji filmu, w którym zagra!
Klimat, który widzimy na zdjęciach jest jak ten z filmów starego kina. Aktorzy wystylizowani są jak aktorzy ze starych epok!

Wszystko to zobaczymy w najnowszym filmie, do którego trwają przygotowania „I’LL FIND YOU”.
Projekcja łączy aktorów polskich z międzynarodowymi, zobaczymy tam takich aktorów jak: CONNIE NIELSEN, STELLAN SKARSGARD, JACKA BRACIAKA, WERONIKĘ ROSATI, KAROLINĘ PORCARI i oczywiście MAŁGORZATĘ KOŻUCHOWSKĄ!

Podpis do zdjęcia gwiazdy brzmi:

„Lubicie klimaty jak z filmów w starym kinie? JA KOCHAM. Już jutro stolica polskiego kina, Łódź @festivaltransatlantyk, a na nim pokaz filmu „I’ll find you” z Connie Nielsen, Stellanem Skarsgardem, Jackiem Braciakiem, Weroniką Rosati, Karoliną Porcari i moim skromniutkim udziałem 😉 Weekend w HollyŁódź z kolegami z planu i Janem A.P Kaczmarkiem (również autorem muzyki do filmu i dyrektorem festiwalu)! Can’t wait!!!”

Międzynarodowa produkcja i klimat jak z filmów w starym kinie nie zdziwiły wszystkich tak jak NOWA FRYZURA KOŻUCHOWSKIEJ!
I nie mowa tu o starodawnym upięciu włosów czy innym wystylizowaniu ich a o to, że MAŁGORZATA ZOSTAŁA BRUNETKĄ!

Dzięki nowym kolorze aktorka przeszła wielką metamorfozę, a fanów wprawiła w osłupienie, którzy pod zdjęciem zachwycają się nowym wyglądem aktorki!
(Przypominamy-niedawno pisaliśmy o tym, że koleżanka po fachu Małgorzaty-Marta Żmuda – Trzebiatowska, również na potrzeby nowej roli zafarbowała włosy, tylko na odwrót! Marta przeszła z ciemnych włosów na jasne, a Małgorzata odwrotnie! Pisaliśmy o tym TUTAJ!)

Jak podoba Wam się nowy kolor włosów KOŻUCHOWSKIEJ? Pasuje Małgorzacie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry