Połącz się z nami

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę! Teraz wygląda jak nastolatka!

Moda i uroda

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę! Teraz wygląda jak nastolatka!

Krótkie blond włosy Małgorzaty Kożuchowskiej z charakterystycznym irokezem, od paru dobrych lat były jej znakiem rozpoznawczym. Nikt nie pamiętał już aktorki z lat jej młodości, kiedy nosiła długie blond włosy. Jednak jak wiadomo, kobieta zmienną jest i najwidoczniej z nadejściem wiosny, aktorka postanowiła zmienić swój image. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Od kilku lat Kożuchowska była kojarzona z krótkim blond irokezem, który idealnie do niej pasował, a ona w tym wydaniu prezentowała się bardzo elegancko. Fryzura aktorki dodawała jej pazura i na pewno wymagała częstych wizyt w salonach fryzjerskich i dużej ilości lakieru.

Jednak teraz aktorka „Rodzinki.pl” postanowiła przejść wiosenną metamorfozę i zaskoczyła wszystkich swoją nową odsłoną. Pierwszy raz swój nowy „look” zaprezentowała podczas festiwalu Off Plus Camera w Krakowie. Aktorka zdecydowała się zapuścić swoje krótkie włosy, które teraz są zdecydowanie dłuższe. Swoją metamorfozą chętnie chwali się na swoim profilu w mediach społecznościowych, a fani nie szczędzą jej komplementów. Małgosia tej wiosny postawiły na nieco dłuższe włosy z przedziałkiem na środku.

Musimy przyznać, że nowa fryzura Kożuchowskiej dodała jej świeżości, a Małgosia jak zawsze wygląda młodo i bardzo atrakcyjnie. Przypomnijmy, że aktorka nie dawno skończyła 48 lat, czego na pewno po niej nie widać.

Na jej Instagramie możemy również zobaczyć, jak prezentowała się kilkanaście lat temu, kiedy jako nastolatka nosiła długie blond włosy, a wszyscy pewnie kojarzą ją w tym wydaniu z filmu „Kiler”.

Małgosię będziemy mogli zobaczyć za niedługo na dużym ekranie w filmie „Proceder”, który jest oparty na historii Tomasza Chady. Na dzień dzisiejszy data premiery filmu nie jest jeszcze znana, ale na pewno niebawem dowiemy się, kiedy będziemy mogli oglądać aktorkę w nowym wydaniu.
Jak napisała gwiazda:

„Sama do momentu przeczytania scenariusza nie znałam ani tej historii, ani jego muzyki, ale wiem, że ten film nie pozwoli nam o nim zapomnieć. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci Chady. R.I.P.”.

Aktorka została od razu zasypana pozytywnymi komentarzami i była namawiana przez swoich fanów do powrotu do fryzury sprzed lat. Możliwe, że jej wiosenna metamorfoza jest tylko początkiem i za niedługo zobaczymy Małgosię we fryzurze z lat jej młodości!

A według Was, w której wersji Małgorzata Kożuchowska prezentuje się najlepiej? Dla nas wygląda świetnie w każdym wydaniu!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry