Małgorzata Ostrowska-Królikowska: [wiek, dzieci, mąż, filmy]

28 lutego 2020
Przez: : KS

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to polska aktorka, która cieszy się dużą sympatią wśród telewidzów. Ostatnimi czasy przeżywała ciężkie chwile z powodu choroby, a w następstwie śmierci ukochanego męża. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jej życia prywatnego, a także kariery.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: wiek

Kobieta pochodzi z Ostrowa Lubelskiego. Urodziła się 22 października 1964 roku, a więc ma 57 lat. Jest nie tylko aktorką telewizyjną, ale również teatralną. Ukończyła studia aktorskie we Wrocławiu w filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: filmy

Na swoim koncie ma wiele epizodycznych ról w polskich serialach. Między innymi zagrała w Czterdziestolatek. 20 lat później, Daleko od noszy, Na dobre i na złe oraz 39 i pół tygodnia. Największą popularność zdobyła rolą Grażyny Lubicz w Klanie. Występuje tam już od 1997 roku.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: dzieci

Z mężem Pawłem Królikowskim doczekali się piątki dzieci. Niektóre z nich, poszły w ślady rodziców i swoją przyszłość związali z branżą filmową. Najbardziej znany jest Antoni, który grał między innymi w filach Miasto 44 i Bad Boy. Jego siostra Julia razem z matką gra w Klanie, a co ciekawe, pierwszy raz pojawiła się tam jako kilkumiesięczne dziecko.

Małgorzata Ostrowska: mąż

Ze swoim mężem poznała się jeszcze w czasie studiów aktorskich. Niedługo po tym zostali parą oraz zawarli związek małżeński. Przez całe życie byli dla siebie najlepszymi przyjaciółmi i mogli liczyć na swoje wsparcie w każdej sytuacji. Niestety, 27 lutego aktor zmarł po długiej chorobie i pobycie w szpitalu. W tych ciężkich chwilach niezmiennie czuwała przy nim małżonka z resztą rodziny.

Zobacz także: Kim był Paweł Królikowski?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska : Instagram

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @malgorzata_ok. Jej aktywność śledzi już prawie 100 tysięcy użytkowników. Kobieta dodaje dużo zdjęć i jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

źródło: Instagram Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej