Opozda pojawiła się na premierze filmu z udziałem Królikowskiego! Uśmiech nie schodził jej z twarzy

23 czerwca 2022
Przez: : M.J

Antek Królikowski i Joanna Opozda po głośnym, medialnym rozstaniu szykują się do rozwodu. Od momentu problemów w ich związku, które wyszły na światło dzienne, małżonkowie nie pokazywali się w swoim towarzystwie. Teraz aktorka pojawiła się na oficjalnej premierze filmu, w którym jednym z aktorów jest jej były partner. Para spotkała się na ściance? Zobaczcie!

Rozstanie Opozdy i Królikowskiego

Sielanka w związku Opozdy i Królikowskiego nie trwała długo. Para pobrała się w sierpniu ubiegłego roku, następnie oczekując narodzin pierwszego dziecka – syna Vincenta.

Niestety tuż przed szczęśliwym rozwiązaniem na światło dzienne wyszły problemy w związku aktorskiej pary. Jak się wówczas okazało, małżonkowie rozstali się, a powodem tego była niewierność Antka.

Media szybko dotarły do informacji o nowej kobiecie Antka. Następnie w sieci czytaliśmy doniesienia na temat choroby aktora oraz szykującej się sprawy rozwodowej. Głośno było również na temat unieważnienia ślubu kościelnego przez Antka i Asię.

ZOBACZ TAKŻE: Opozda i Królikowski unieważnią ślub kościelny? Głos zabrał sam ksiądz!

Opozda na premierze filmu z udziałem Królikowskiego

Od wybuchu skandalu w ich związku para nie pojawiała się w swoim towarzystwie podczas oficjalnych imprez i premier filmów.

Joanna w ostatnim czasie coraz częściej widywana jest na branżowych imprezach. Aktorka nie przegapiła nawet premiery filmu Samiec Alfa, w którym wziął udział sam Antek.

ZOBACZ TAKŻE: Antek Królikowski ma już następcę! Joanna Opozda zna go już od jakiegoś czasu!

Opozda pojawiła się na premierze filmu w ciekawej stylizacji. Elegancki, szary garnitur w paski, w którego skład wchodziły luźne spodnie, kamizelka lekko odsłaniająca brzuch i oversizowa marynarka połączyła z butami na wysokim obcasie i małą torebką – kopertówką. Świeżo upieczona mama prezentowała się kwitnąco, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Joanna Opozda chętnie pozowała w towarzystwie innych aktorów m.in. Mateusza Banasiuka.

Premiera filmu Samiec Alfa
scena z: Joanna Opozda, Mateusz Banasiuk, fot. Niemiec/AKPA
Zdjęcia z premiery filmu Samiec Alfa
scena z: Konrad Eleryk, Joanna Opozda, Katarzyna Priwieziencew, Igor Priwieziencew, fot. Niemiec/AKPA
Premiera filmu Samiec Alfa z udziałem Królikowskiego
scena z: Joanna Opozda, fot. Niemiec/AKPA

Ze zdjęć imprezy wynika, że Antek Królikowski nie pojawił się na premierze filmu. Myślicie, że gdyby jednak był obecny Joanna zdecydowałaby się na udział w wydarzeniu?

Źródło: Akpa, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej