Połącz się z nami

Małgorzata Rozenek-Majdan zrobi spektakularne Baby-Shower!

Małgorzata Rozenek-Majdan

Z życia gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan zrobi spektakularne Baby-Shower!

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła kilka szczegółów związanych ze zbliżającym się baby shower. Gwiazda oznajmiła, że będzie to spektakularne wydarzenie pełne kwiatów i dekoracji.

Baby Shower to przyjęcie związana ze świętowaniem przyjścia na świat dziecka. Bardzo często oznajmia się wówczas płeć dziecka. Moda na organizowanie tego typu imprezy pojawiła się w Polsce stosunkowo niedawno. Według amerykańskich zasad, impreza powinna mieć miejsce w ostatnim miesiącu ciąży. Wówczas zaproszeni goście (same kobiety) przynoszą prezenty dla dziecka. Przyjęcie charakteryzuje się specyficznymi, bardzo uroczymi i słodkimi dekoracjami.

View this post on Instagram

#Love #pregnancy #vibes

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Małgorzata Rozenek-Majdan o baby shower

Jak wiadomo, ciąża Perfekcyjnej pani domu jest niezwykle popularnym wydarzeniem, którym żyją media. Tym razem, gwiazda wypowiedziała się na temat baby shower, które planuje zorganizować. Okazuje się, że Rozenek chce wyprawić naprawdę spektakularne przyjęcie. Nie zabraknie ozdób oraz wielu kompozycji kwiatowych, do których ma słabość.

„Planuję zrobić baby-shower. Na początku o tym nie myślałam, ale wiele moich koleżanek pytało. I pomyślałam, dlaczego mam tego nie robić? To jest trochę tak jak z Halloween. Kiedyś też nie było naszą tradycją, a teraz uwielbiam to święto. Tak samo jest z baby shower. Jeżeli mamy szansę świętować taką cudowną okazję wśród najbliższych, to mam ochotę z niej skorzystać. Mam ochotę, aby było to spektakularne baby shower.  Żeby było dużo wszystkiego: dużo kwiatów, dużo dekoracji i oby było to takie baby shower, o jakim się marzy” – zdradziła w rozmowie w reporterką.

Małgosia zdradziła również, że planuje zorganizować przyjęcie zupełnie pod siebie i nie zamierza trzymać się wszystkich zasad baby shower. Poinformowała, że wbrew niepisanym zasadom, na imprezie pojawią się również mężczyźni. Prezenterka zdradziła również, że przyjęcie odbędzie się w Polsce, ponieważ mieszkają tu wszystkie najbliższe jej osoby. Rodzina Majdanów opuści kraj dopiero po narodzinach syna Edwarda.

„Jedynym odstępstwem od tradycji będzie to, że nie będzie na nim tylko kobiet. Tam będą nasi rodzice, nasi przyjaciele, znajomi, moje dzieci. To będzie takie przyjęcie z przyjaciółmi, ze znajomymi, z którymi zobaczymy się po raz ostatni  zapewne na parę miesięcy. Bo nie oszukujmy się: nie wrócę szybko do takiego napiętego życia towarzyskiego” – dodała.

Życzymy udanego przyjęcia!

1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry